Serialowe partnerki Facundo Arana – Natalia Oreiro

Natalia Oreiro – urugwajska aktorka, piosenkarka i projektantka mody, jest zamężna z Ricardo Mollo, mają syna Merlína Atahualpę. Swoje życie i karierę związała z Argentyną, gdzie mieszka i pracuje od około 20 lat. Jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych artystek latynoamerykańskich. We wszystkich dziedzinach, w których się realizuje odnosi porównywalne sukcesy. Jako piosenkarka sprzedała kilka milionów płyt i koncertowała z powodzeniem na całym świecie. Jest aktorką telewizyjną i filmową, niemal wszystkie produkcje z jej udziałem cieszyły się ogromną popularnością w krajach Ameryki Południowej, a niektóre stały się światowymi hitami. Z powodzeniem zajmuje się modą, wraz siostrą projektują i sprzedają ubrania pod marką Las Oreiro.

Natalia Oreiro i Facundo Arana zagrali razem w dwóch telenowelach: Muneca Brava, czyli Zbuntowany Anioł (1998-1999) i Sos Mi Vida, czyli Jesteś Moim Życiem (2006-2007). 

Zbuntowany Anioł – Telefe, 1998-1999, nakręcono 270 odcinków. W Zbuntowanym Aniele Natalia Oreiro zagrała Milagros – dziewczynę z sierocińca, która trafia do zamożnego domu państwa Di Carlo, jako służąca. Z czasem dziewczyna odkrywa, że jej ojcem jest Federico Di Carlo. Mimo to zachowuje tę wiedzę dla siebie i nadal pracuje jako służąca. Pomiędzy nią a seniorką rodziny – Angelicą rodzi się ogromna sympatia i przywiązanie. Milagros zakochana jest w Ivie. I choć młody mężczyzna odwzajemnia jej uczucie, dziewczyna cierpi z powodu jego niestałości. Młodzi toczą ze sobą nieustanną walkę. Zrywają, by znów do siebie wrócić. Wreszcie Ivo postanawia skończyć z życiem playboya i zaczyna walczyć o Mili. Oczywiście serial kończy się happy endem. Telenowela odniosła oszałamiający sukces w wielu krajach świata. Produkcja została sprzedana do około 60 państw. Serial zdobył wiele prestiżowych nagród, zarówno w Argentynie jak i na świecie (np. Marin Fierro 1999). Temat przewodni serialu – piosenka Cambio dolor, w wykonaniu Natalii, odniósł ogromny sukces, podobnie jak telenowela.

Jesteś Moim Życiem – Pol-ka Producciones dla El Trece, 2006-2007, 231 odcinków. Sos Mi Vida, to druga produkcja, w której spotkali się Natalia Oreiro i Facundo Arana. Tym razem Natalia zagrała piękną bokserkę Monitę która zakochuje się w swoim pracodawcy, przystojnym Martinie Qusadzie. Monita podczas walki bokserskiej doznaje kontuzji ręki, musi na jakiś czas zrezygnować z boksu, a że ma na utrzymaniu leniwego narzeczonego i jego matkę, musi natychmiast znaleźć jakąś pracę. Tak trafia do Grupo Quesada, tam znajduje nie tylko posadę, ale i miłość swojego życia – Martina. Martin oczywiście odwzajemnia jej uczucia, ale los nie jest dla nich łaskawy. Zmagają się z wieloma przeciwnościami i przeszkodami, by wreszcie stanąć na ślubnym kobiercu i żyć długo i szczęśliwie. Serial, podobnie jak Zbuntowany Anioł zdobył ogromną popularność. Był emitowany w wielu krajach, a w kilku powstały seriale na nim wzorowane (np. Polska – Prosto w serce, Meksyk – Miłosny nokaut). Telenowela w 2006 roku w Argentynie była najchętniej oglądanym programem telewizyjnym. Serial zdobył wiele prestiżowych nagród i nominacji (np. cztery statuetki Martin Fierro). Motyw muzyczny z serialu – Corazon valiente przypomniał o Natalii jako o wokalistce i przyczynił się do ponownej popularyzacji piosenek w jej wykonaniu.

Aktorzy spotkali się też dwukrotnie w innych produkcjach, występując gościnnie:

  • Facundo w rosyjskim serialu Natali – W Rytmie Tanga

  • Natalia w serialu Facundo  – Cuando Me Sonreis (Kiedy się uśmiechasz)

Ich ostatnie wspólne przedsięwzięcie, to teledysk do rosyjskiej wersji wielkiego przeboju Natalii Me muero de amor

W kinie, w telewizji, w życiu – są takie pary, które wydają się być dla siebie stworzone. Jedną z nich jest Natalia Oreiro i Facundo Arana. Jest coś takiego między nimi, co trudno sprecyzować,  jedni mówią, że to chemia, inni że przyjaźń i zaufanie, jeszcze inni, że to zwykła gra aktorska. Bez względu na to, co to jest – to ogląda ich się z prawdziwą przyjemnością. Wielbiciele pary chętnie zobaczyliby ich ponownie razem, ale to chyba mało prawdopodobne. Trudno byłoby powtórzyć sukces z dwóch poprzednich wspólnych produkcji, a szkoda psuć takie piękne wspomnienia o tym aktorskim duecie ewentualną porażką. Myślę, że na kolejną lekką, łatwą i przyjemną komedyjkę, żadne z nich by się już nie zgodziło, a czy zaakceptowano by ich w poważniejszych rolach – nie wiadomo. Tak więc pozostaje kolejny raz obejrzeć sobie nieśmiertelnego Zbuntowanego Anioła, albo Jesteś Moim Życiem…

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.