Fragmenty starych wywiadów z Facundo

Wypowiedzi są zupełnie przypadkowe, nie związane ze sobą i bez zachowania chronologii. 


 • Jakie jest twoje pełne imię i nazwisko?

Jorge Facundo Arana Tagle. Jak widzisz mam imię i nazwisko po ojcu (Ojciec Facundo nazywa się Jorge Arana Tagle). 

 • A po kim jesteś blondynem? 

Po przodkach mojej mamy. Mój pradziadek przybył do Argentyny z Niemiec.


 • Ostrzegano mnie, że nie lubisz rozmawiać o osobistych sprawach. Dlaczego w takim razie, pragnąc izolacji, wybrałaś zawód publiczny? Aktor, tym bardziej bardziej aktor popularny, zawsze jest w zasięgu wzroku publiczności, a fani chcą poznać wszystkie tajniki jego życia. 

Jorge Luis Borges, nasz narodowy pisarz, powiedział kiedyś: Aktor – to jest ktoś, kto udaje, że jest kimś innym, a w tym samym czasie, widz udaje, że w to wierzy. Nie lubię mówić o sobie, z jednego powodu: to szkodziłoby mojemu wizerunkowi bohatera romantycznego. Jestem zwykłym facetem i nie mam nic wspólnego z moimi bohaterami. Publiczność nie powinna wiedzieć o mnie zbyt wiele. W przeciwnym razie trudno będzie im udawać, że wierzą w realność mojego bohatera. Ale dla ciebie, zrobię wyjątek i odpowiem na wszystkie twoje pytania. Nie mam prawa być niemiły dla człowieka, który przyjechał z tak odległego kraju jak Rosja, żeby przeprowadzić ze mną wywiad.


 • Często pojawiają się plotki o aktorach. Co było najbardziej niesamowitą pogłoską o tobie? 

Że nie żyję. W tym roku (2005) jadąc na motorze, zderzyłem się z taksówką. Zabrano mnie do szpitala z powodu kontuzji barku. A w telewizji wieczorem poinformowano o mojej śmierci. Czy możesz sobie wyobrazić, co czuli moi rodzice, kiedy zobaczyli to w wiadomościach! Mama ma słabe serce. A gdyby coś się jej stało? Kto byłby winny? Dziennikarze powinni być bardziej ostrożni w takich sprawach. Po wypadku, prasa pisała, że poprzysiągłem nigdy więcej nie jeździć motorem. 

 • A jaka była prawda?

Postanowiłem nie ryzykować podczas pracy w serialu 099 Central, żeby w razie ewentualnego wypadku, nie zakłócić nagrywania. Ale żeby całkiem zrezygnować z motoru?! Nie ma mowy!


 • Jak przygotowywałeś się do kręcenia serialu Yago, Passion Morena?

Przeszedłem wojskowy kurs na przetrwanie w dżungli. Przez miesiąc uczono nas różnych sztuczek: gdzie spać, co jeść, jak rozpalić ogień bez zapałek, jak przetrwać chorobę bez leków. Uczyłem się wszystkiego, także posługiwania się bronią. Miałem szczęście, że pozwolono mi wziąć w tym udział. Zazwyczaj w tych kursach nie uczestniczą obcy, zwłaszcza cywile. 


 • Czy prawdą jest, że podczas kręcenia ujęć do Yago, Passion Morena, spadłeś z konia?

Tak, i to więcej niż jeden raz. Spadłem z konia, wyleciałem z siodła w pełnym galopie. Najważniejsze, że niczego sobie nie połamałem, a teraz jestem z siebie dumny, że zrobiłem to bez dublera. Także podczas nurkowania zdarzył mi się wypadek. Uderzyłem głową o dno. Ale nic poważnego mi się nie stało. 


 • Blondynki, brunetki, czy rude? 

Kolor włosów nie ma znaczenia. 

 • Piękne piersi czy zgrabna pupa? 

I jedno i drugie. Ale przyznam ci się do czegoś. Lubię w kobietach wszystko co kobiece. Oczy, ręce, zęby, nos, brzuch, włosy, unikalne krzywizny ich ciał, fałdki… 

 • Fałdki? 

Oczywiście. Kobiety „z odrobiną ciała” są bardzo erotyczne. I są kuszące. O wiele bardziej niż najlepsze nawet modelki, z ich 90-60-90. Myślę, że bardziej kuszące jest to, jak kobieta się zachowuje, niż czy jest fizycznie piękna. Tak, bez wątpienia tak jest. 

 • Co na ciebie bardziej działa: seksowna bielizna czy kilka kropli Chanel? 

Seksowna bielizna. A… kilka kropli Chanel będzie wspaniałym dodatkiem. 

 • Bez czego nie wyobrażasz sobie romantycznej nocy? 

Bez miłości. 

 • Jak ocenę byś sobie wystawił, jako kochankowi?

Biorąc pod uwagę fakt, że wkładam w to maksimum zaangażowania, oceniam się


 • Jak wyobrażasz sobie raj? 

Och, mam bardzo romantyczne wyobrażenie raju. Prawdę mówiąc, nie wierzę, że jest piekło. Po prostu w to nie wierzę. 


 • Kobieta, na punkcie której oszalałeś? 

Ta, która urodziła moje dzieci i śpi co noc w moich ramionach.


 • Troszczysz się o to jak wyglądasz? 

Tak, myślę, że jest to normalne. Codziennie chodzę na siłownię i lubię to. Jeśli chodzi o jedzenie, to jem wszystko.


 • Czy jest coś, czego nie zrobiłbyś jako aktor? 

Nie mam zahamowań. Zagram wszystko. Mogę tylko zakwestionować samą fabułę. Jeśli mam grać nazistę – zagram, ale jeśli z fabuły filmu będzie wynikać, że naziści mają rację – na pewno odmówię.


 • W serialu Yago, Passion Morena grasz na akordeonie. Czy posiadasz umiejętność gry na tym instrumencie?

Powiem ci w tajemnicy, że poza kadrem był prawdziwy akordeonista. On grał, a ja naśladowałem jego ruchy. Ja grałem w tym serialu na pianinie. 


 • Czy upływ czasu i zmieniający się w związku z tym twój wygląd, są dla ciebie problemem (martwią cię)? 

Nie. Bardziej bym się martwił, jeśli w wieku 35 lat, wyglądałbym jak 20 latek. To by mnie przeraziło. Patrzę na swoją twarz, na której pojawiają się zmarszczki i się do siebie uśmiecham. Poza tym nie nie patrzę zbyt często w lustro.


 • Lubisz świętować swoje urodziny? 

Ci, dla których szklanka jest do połowy pusta, uważają że każde kolejne urodziny skracają pozostałe im życie. Ja uważam odwrotnie. Jestem wdzięczny, że żyję. Patrzę wstecz, widzę długą ścieżkę i widzę, że nie podróżowałem na darmo. Całe moje dorosłe życie lubiłem urodziny – to jest łaska.


 • Mówi się, że nic nie dzieje się bez przyczyny. Ty ją znalazłeś? 

Tak, rzeczywiście, nic nie dzieje się bez przyczyny. Jednak czasami zdarza się, że dzieje się coś, co nie powinno się zdarzyć. Ja nigdy nie szukałem powodów, czy przyczyn, tego co się w moim życiu działo. Kiedy coś jest nie tak, to trzeba znaleźć jakieś rozwiązanie. Jeśli się nie da, to trzeba trochę poczekać, a następnie zebrać siły i rozpocząć nową walkę.


Natalia: Cześć Facu, robię video wyłącznie dla Rosji, zróbmy je razem.
Facundo: Dobrze, ale pod warunkiem, że mnie pocałujesz!
Natalia: OK (Śmiech)


Źródło: http://vk.com/wall157562630?offset=0&own=1

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.