Wywiad z Facundo Arana dla Radio Rosario 2

Przed czwartkowym występem Facundo Arana i TBLO w Rosario z Okazji Dnia Kobiet dziś mogliśmy wysłuchać wywiadu, którego aktor udzielił dziennikarzom Radio Rosario 2:

Źródło: https://radiocut.fm/audiocut/facundo-arana-en-la-radio2/

Pierwsza część rozmowy skupia się wokół muzyki. Facundo opowiada jak powstały jego dwie dotychczasowe płyty – pierwsza z coverami i druga – autorska. Dalsza część wywiadu dotyczy głośnego obecnie w Argentynie sporu dotyczącego aktora Juana Darthésa i oskarżeń o molestowanie wysuwanych pod jego adresem. Facundo powtórzył swój pogląd w tej kwestii. Powiedział mianowicie, że trzeba pozwolić wypowiedzieć się w tej kwestii wymiarowi sprawiedliwości (o ile dobrze zrozumiałam, to z inicjatywy Dorthesa, który poczuł się pomówiony tymi oskarżeniami sprawa trafiła do sądu). Facu powiedział, że nie rozumie dlaczego koniecznie trzeba się opowiedzieć po którejś ze stron. Jego zdaniem sprawę powinien rozstrzygnąć sąd.

Wywiad udostępniła ANNA MARIA z forum Mundo Latino Rusia, a krótkie streszczenie, z którego skorzystałam napisała Ludmiłka.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.