Podsumowanie występów w Chile i kilka nowych zdjęć

Przygoda w Chile dobiegła końca. Teraz czas na powrót do domu i podróż do następnego miasta na trasie, czyli do Mendozy, gdzie Mosty Madison zostaną wystawione 13 i 14 kwietnia w teatrze Plaza de Godoy Cruz. W Mendozie Facundo ma wielu przyjaciół, przyjeżdżał tam też ze spektaklem En El Aire, sądzę więc, że i tym razem zostanie ciepło przyjęty.

Ale wracając do występów w Chile. Nie wiem jaka była frekwencja na dwóch dodatkowych przedstawieniach (6 i 7/04/2018) ale dwa pierwsze (4 i 5/04/2018) grane były przy pełnej sali, a po spektaklu widzowie nagrodzili aktorów szczerymi brawami. Komentarze widzów zamieszczone w mediach społecznościowych pełne są ciepłych słów i wyrazów uznania. Śmiało można więc stwierdzić, że występy w Chile były sukcesem.

Znalazłam kilka nowych zdjęć ze spektakli w Chile, oto one:

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhP14oYHPHI/?taken-by=facundoaranatagle

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhUFTj9lLJJ/?taken-at=1263650

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhK2Hosh_Re/?taken-by=yessi_cifuentes1

Osobiście mam zastrzeżenia do scenografii i dekoracji. Od początku ta dziwna koncepcja schodów i podestów umieszczonych na różnych poziomach mi się nie podobała, a to co teraz mieliśmy okazję zobaczyć na zdjęciach nie podoba mi się jeszcze bardziej. Poprzednie dekoracje przynajmniej sprawiały wrażenie dużych, dawały iluzję jakiejś przestronności, przestrzeni, natomiast  ta obecna „wyjazdowa” scenografia jest znacznie mniejsza i skromniejsza. Na mnie osobiście robi fatalne wrażenie. Wiem, że to teatr, a nie film i musi tu być jakieś miejsce dla wyobraźni, ale bez przesady…

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhUFTj9lLJJ/?taken-at=1263650

Żeby zakończyć już temat Chile, to wstawię tu jeszcze kilka zdjęć nie związanych ze sztuką Los Puentes de Madison, ale po pierwsze jest na nich Facundo, a po drugie zostały zrobione w ostatnich dniach w Chile, więc tu pasują.

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhUFTj9lLJJ/?taken-at=1263650

Źródło: https://www.instagram.com/p/BhHDRAxHOJ2/?taken-by=la_jugueteria

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.