Ciekawostki: Jak poznali się Facundo Arana i Maria Susini

Facundo wielokrotnie w różnych wywiadach wspominał jak poznał swoją życiową partnerkę Marię Susini. Niedawno na prośbę dziennikarzy opowiedział tę historię ponownie, ale tym razem przedstawił ją bardziej szczegółowo.

Facundo od prawie roku był singlem. On i Maria mieli wspólnego znajomego, Beto Pironti, który postanowił ich sobie przedstawić. Pewnego razu Beto zadzwonił do Facundo i zakomunikował mu, że ma dla niego idealną partnerkę – kobietę wręcz stworzoną dla niego, taką na całe życie. Powiedział, że Facu musi natychmiast przyjechać do Pinamar, żeby ją poznać, aktor się zgodził, ale nie mógł przyjechać w tym momencie, a dopiero za kilka dni. Kiedy wreszcie dotarł do swojego przyjaciela, to okazało się, że kobieta z którą Beto chciał poznać Facundo właśnie wyjechała. Ale przyjaciel dalej się upierał, że to idealna partnerka dla Facundo. Zdradził też o kogo chodzi. Okazało się, że Facundo kojarzył Marię z telewizji i że bardzo mu się podobała. Tym razem mimo starań ich wspólnego znajomego Facundo i Maria się nie spotkali. Minęły dwa miesiące. Do aktora odezwał się inny jego znajomy z propozycją przedstawienia mu pewnej kobiety. Historia się powtórzyła. Przyjaciel Facundo twierdził, że ta kobieta jest wręcz stworzona dla niego i że Facu musi koniecznie ją poznać. Na pytanie Facundo o kogo chodzi, przyjaciel odpowiedział mu, że o Marię Susini. Zdziwiony aktor zapytał dlaczego niby Maria Susini ma być kobietą jego życia, ale znajomy niczego sensownego mu nie powiedział. Facundo bez przekonania się zgodził i zaproponował, żeby znajomy zorganizował asado (grilla), zaprosił ich oboje, to wtedy się poznają. Facundo zjawił się u przyjaciela w wyznaczonym dniu i o umówionej godzinie, ale „kobieta jego życia” nie przyszła, a jej telefon nie odpowiadał. Po dwóch godzinach Facundo powiedział do przyjaciół, że najwyraźniej Maria ich wystawiła i że on nie będzie już dłużej czekać. No i wtedy się pojawiła… Maria miała poważnie skaleczoną dłoń, ale zachowywała się jakby nic się nie stało. Przywitała się ze wszystkimi i zapytała co słychać. No i tak się poznali. Wszystko odbyło się bardzo naturalnie. Facundo podszedł do niej i zapytał co się stało. Okazało się, że upadła i w dłoń wbił się jej kawałek drewna (duża drzazga, zadra), rana mocno krwawiła. Facu oprosił znajomych o środki odkażające, a Marii powiedział, że trzeba to wyjąć i zdezynfekować, ale że to będzie bolało. Maria z uśmiechem się zgodziła. Facu zabrał się do oczyszczania rany, ale w pewnym momencie podniósł wzrok, żeby sprawdzić, czy nie robi Marii krzywdy. Ich spojrzenia się spotkały… Maria patrzyła mu prosto w oczy, uśmiechała się, a po policzku spływała jej łza… W tym momencie Facu poczuł jakby został rażony piorunem i się zakochał… Kiedy tego dnia się rozstawali Facundo powiedział jej, że chce się z nią ożenić! 

05/2018 Urugwaj, Teledoce, Desayunos Informales 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.