Przygotowania do IAE SUMMIT 2018

Ostatnie dni były dla Facundo Arana bardzo intensywnym czasem. Aktor był jednym z mówców na IAE SUMMIT (impreza miała miejsce w piątek 29/06/2018, ale o tym napiszę w oddzielnym poście) i wznowił występy w spektaklu Los Puentes de Madison. Ale na razie skupmy się na IAE SUMMIT.

Przed IAE SUMMIT kilkoro uczestników tego wydarzenia spotkało się, żeby omówić szczegóły ich wystąpień. W spotkaniu wzięli udział: Facundo Arana, Agustin Creevy (rugbysta, kapitan Los Pumas), Gabriel Alejandro Linck (Linck & Linck publicidad, Moderator), Nathalie Stevens, Veronica Barbera (La Fundación de los Colores) i Alexia Keglevich (ASSIST CARD, Moderator). 

Źródło: https://www.facebook.com/pg/lafundaciondeloscolores/photos/

Jeśli ktoś śledzi losy Facundo Arana, to pewnie kojarzy, że większość tych osób się zna, a już na pewno Facundo zna ich wszystkich. Z La Fundación de los Colores Facundo zetknął się bodajże w 2016 roki i niejednokrotnie wspierał ich działania, zarówno osobiście, jak i przez media społecznościowe, z rugbystą Agustinem Creevy Facundo zetknął się podczas kampanii reklamowej ASSIST CARD, a ASSIST CARD to firma ubezpieczeniowa, która była sponsorem Facuno podczas jego ostatnich wypraw na Aconcaguę i Everes, no a szefem ASSIST CARD jest Alexia Keglevich.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.