Podsumowanie pobytu Facundo Arana w Meksyku

Pierwsza wizyta Facundo Arana w Meksyku związana z pracą na planie serialu dobiegła końca.

Źródło: https://www.instagram.com/p/Bog-D7CD1eV/?taken-by=monicaayos

Czy będą kolejne podróże i ciąg dalszy tego projektu? Nie wiadomo… Zdjęć i krótkich nagrań ukazało się sporo, ale informacji jest bardzo niewiele. Wiadomo, że ma to być serial kryminalny, którego fabuła toczy się wokół przemocy dokonywanej na tle seksualnym. Facundo został obsadzony w roli policjanta, a na planie towarzyszy mu argentyńska aktorka od lat mieszkająca w Meksyku – Monica Ayos. Reżyserem serialu najprawdopodobniej jest Juan Carlos Blanco, a roboczy tytuł tej produkcji to Encrucijadas (przynajmniej tak jest napisane na klapsie). Seria ma się składać z 10 odcinków.

Źródło: https://www.instagram.com/p/BoijbrTBxVh/?taken-by=arturotay

Źródło: https://www.instagram.com/p/Bog6Q8OBlzv/?taken-by=facundoaranatagle

Źródło: https://www.instagram.com/monicaayos (InstaStories)

Facundo:

Dziękuję mojej cudownej przyjaciółce za taki wspaniały prezent. To były trzy niezapomniane dni, tyle dobra, taki pomysł… Dziękuję, za możliwość spotkania z tak utalentowanymi i wspaniałomyślnymi ludźmi! Jestem zachwycony! Cieszę się, że przyjechałem. Kiedy wsiadam do samolotu, zupełnie wyczerpany, po tak dobrze wykorzystanym czasie, nie przestaję się uśmiechać. Wracam do domu z uśmiechem na ustach. Dziękuję Przyjaciele Artyści za wspaniałe wiadomości! Dziękuję Diego (Diego Olivera – mąż Monici Ayos) za otwarcie przede mną drzwi do Twojego domu i rodziny. Federico (Federico Ayos – syn Monici Ayos) stałeś się prawdziwym aktorem! Dziękuję za wszystko! Było świetnie! Do zobaczenia następnym razem!

Źródło: https://www.instagram.com/facundoaranatagle/ (InstaStories)

Monika:

Nagrywałeś przez te trzy dni prawie do świtu, niemal nie sypiając. Teraz z tą samą energią podążasz do Urugwaju, żeby grać w teatrze. Pamiętaj, że obiecałeś spać przez całą podróż.

Niektórzy sieją kilka ziaren w twoim ogrodzie i wszystko zakwita magią. Dziękuję Facundo. Tu nadal trwają zdjęcia. Wszyscy już za Tobą tęsknią… 

Źródło: https://twitter.com/Facundo_Arana/status/1047529975614726144

A teraz pozwolę sobie trochę podywagować. Otóż jest możliwe, że na razie powstał tylko pilotażowy odcinek i ciąg dalszy tego projektu będzie zależeć od ewentualnego zainteresowania nadawców zakupem tego formatu. Inna opcja jest taka, każdy odcinek będzie o czymś innym, a Facundo zastał zaproszony do udziału w pierwszej części – spędził w Meksyku trzy dni, nakręcił swoje sceny i wrócił do pracy w teatrze. Kolejna możliwość, która mnie osobiście najbardziej by ucieszyła polega na tym, że Facundo weźmie udział we wszystkich częściach serialu i będzie podróżować między Meksykiem, a Argentyną – w weekendy teatr, a w tygodniu serial. Czas pokaże, która z tych wersji okaże się prawdziwa.

Źródło: https://www.instagram.com/p/Boj_31RDvWp/?taken-by=monicaayos

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.