Zapowiedź programu Andino & El País z udziałem Facundo Arana

17/10/2018 Facundo Arana udzielił wywiadu dla programu Andino y El País prowadzonego przez Guillermo Andino i Carolinę Prat. Rozmowa zostanie wyemitowana w najbliższy weekend na antenie A24 (najprawdopodobniej w sobotę o godzinie 21:30). W programie Facundo opowiedział o tym, jak wykorzystuje swoją popularność i życiowe doświadczenia, żeby trafić do ludzi.

Źródło: https://www.facebook.com/AndinoyelpaisTV/

Mam nadzieję, że ten wywiad zostanie gdzieś udostępniony, bo bardzo ciekawią mnie przemyślenia Facundo w kwestii angażowania się znanych osób w działania charytatywne. Czasami, kiedy Facu co chwila apeluje o jakąś pomoc, to odnoszę wrażenie, jakby rozmieniał się na drobne. Nawet kiedyś przyszło mi do głowy, że powinien skupić się tylko i wyłącznie na kampanii Donar Sangre Salva Vidas i jej poświęcić swój wizerunek, czas i uwagę. Ale każdy medal ma dwie strony… Jaki sens miałaby jego kampania, gdyby odmawiał pomocy pojedynczym osobom szukającym ratunku dla ich bliskich…

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.