Prelekcja Facundo Arana na #25AñosINDER (3)

Nie wiem jak nazwać występ Facundo, bo to nie była typowa prelekcja, ani wykład motywacyjny. Facu miał przygotowany pokaz zdjęć z jego wypraw na Everest, Aconcaguę i po Argentynie, miał ze sobą flagę Donar Sangre Salva Vidas i w charakterystyczny dla siebie sposób opowiadał o swoich doświadczeniach, o życiu, o rodzinie, o chorobie. Mówił od siebie, ale odpowiadał też na pytania.

Źródło: https://twitter.com/INDERMEDELLIN/status/1056314535169146880

Występ Facundo podobał mi się bardzo, uważam że był zarówno merytoryczny, jak i emocjonalny, ale ta impreza była jakaś dziwna. Niby wszystko było dobrze zorganizowane (scena, ekran, nagłośnienie, transmisja na żywo), ale słuchaczy na poszczególne spotkania przyszło stosunkowo niewielu – zaledwie po kilkadziesiąt osób (nie tylko na Facundo, na innych prelegentów też). Poza tym wystąpienie Facundo rozpoczęło się sporo wcześniej niż to było zapowiadane. Może zaważyły jakieś sprawy techniczne – nie wiem. W każdym razie dziwi mnie, że te prelekcje nie spotkały się z większym zainteresowaniem – zarówno Dawid jak i Facundo to naprawdę ciekawi ludzie. Zastanawia mnie, czy była to wina zbyt słabego rozpropagowania tych wykładów, czy brak zainteresowanie mieszkańców taką formą obchodów. W każdym razie szkoda. Uważam, że prelekcja Facundo zasługiwała na zdecydowanie większe audytorium.

Póki co niewiele zrozumiałam, spróbuję to obejrzeć z napisami, to może wtedy napiszę coś więcej. Na ekranie zauważyłam kilka „premierowych” zdjęć i nagrań, których Facu wcześniej nie udostępniał, na przykład jak myje głowę w Base Camp. 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.