Czy Natalia Oreiro i Facundo Arana jeszcze kiedyś razem zagrają?

Tekst przygotowałam na podstawie artykułu ze strony Radio Mitre z 18/04/2019, link w źródle.

Natalia Oreiro niedawno zakończyła trasę koncertową po Rosji, gdzie była owacyjnie przyjmowana przez swoich sympatyków. Podczas jednego z udzielonych tam wywiadów Natalia zdradziła, że oboje z Facundo Arana nie wykluczają możliwości wspólnej pracy, chociaż póki co nie istnieją w tej kwestii żadne konkretne plany.

Natalia po raz kolejny potwierdziła, że ona i Facu są bardzo bliskimi przyjaciółmi. Naty żartobliwie stwierdziła, że gdyby Facundo pojechał z nią w trasę, to ona sporo by zaoszczędziła, bo w Rosji dostaje od fanów mnóstwo prezentów – także przeznaczonych dla Facundo i żeby je wszystkie zabrać musi kupować dodatkowe walizki.

Sympatia Rosjan dla Natalii Oreiro i Facundo Arana ma swój początek w czasach emisji w tym kraju serialu Zbuntowany Anioł (Muneca Brava) i trwa do dzisiejszego dnia. Natalia cieszy się tam wyjątkową i niegasnącą popularnością, a Rosjanie traktują ją jak swoją rodaczkę.

Nie tylko w tym kraju widzowie chcieliby ponownie zobaczyć na telewizyjnych ekranach swoją ulubioną serialową parę. Mówiąc o możliwości wspólnej pracy Oreiro powiedziała, że jest to coś, czego oboje z Facundo by chcieli, ale lata mijają dla wszystkich i musiałaby to być historia zgodna z ich wiekiem, a nie próba powielenia tego co wydarzyło się dwadzieścia lat temu. W dalszej części tej wypowiedzi Natalia stwierdziła, że dla niej jako dla aktorki ważne jest, żeby grać role adekwatne do jej wieku i podejmować wyzwania z jakimi zmaga się jako kobieta. Dlatego ewentualny scenariusz musiałby dotyczyć historii dwojga dorosłych ludzi. Urugwajka nie zdradziła jakie jest prawdopodobieństwo powstania takiego serialu, ale jasno dała do zrozumienia, że chęci po obu stronach są.

Natalia tak podsumowała swoją wypowiedź:

Opowieść o dwojgu dorosłych ludziach nie musi być nudna, też może być zabawna, sympatyczna i z pomysłem. Ale problemy tych postaci, to muszą być problemy dorosłych, a nie nastolatków.  Jeśli będziemy czekać, to zrobimy historię miłosną staruszków.

Źródło: https://radiomitre.cienradios.com/oreiro

Osobiście nie sądzę, żeby Natalia i Facundo jeszcze kiedyś razem zagrali. Myślę, że wypowiedź Natalii to taki rodzaj kurtuazji i powiedzenie tego, co widzowie chcą usłyszeć. Chociaż przyznaję, że bardzo chciałabym jeszcze zobaczyć tę parę razem na ekranie, ale scenariusz musiałby być naprawdę dobry, bo na byle co, to szkoda psuć sobie dobrych wspomnień.

Wpis opatrzyłam kilkoma kadrami z serialu Sos Mi Vida.  

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.