Wywiad dla Radio Cadena 3 Argentina (01/02/2020)

Ostatnie dni przyniosły dwa ciekawe wywiady z Facundo. Jeden przetłumaczyłam i opublikowałam wczoraj (Infobae Teleshow), a drugi przedstawiam dzisiaj. Dzisiejszy materiał to wywiad dla Radio Cadena 3 Argentina z 01/02/2020. Wprawdzie był to wywiad dla radia, ale stacja na FB prowadziła transmisję na żywo i dzięki temu możemy nie tylko usłyszeć dźwięk, ale zobaczyć też obraz. Zapraszam:

Źródło: https://www.facebook.com/Cadena3Argentina/videos/483914918939908/

Na wstępie chcę się wytłumaczyć dlaczego zamiast udostępnić nagranie prosto z FB wstawiam je na swojego YT i dopiero stamtąd je udostępniam. Chodzi mi o napisy. Jak już wielokrotnie pisałam, nie znam hiszpańskiego i bez napisów niewiele jestem w stanie zrozumieć, a YT umożliwia automatyczne tłumaczenie. Jeśli chodzi o sam wywiad, to jak widać na nagraniu rozmowa była bardzo spokojna i przyjazna. Odnoszę wrażenie, że ostatnio Facundo w wywiadach jest jakby wyciszony i bardziej opanowany. Dla mnie to zmiana in plus. Na początku rozmowa toczyła się wokół sztuki En El Aire i porównania tego co Facundo robi na scenie do pracy w prawdziwym radiu. Facu wspomniał, że przodkowie jego żony Marii Susini byli pionierami w rozwoju argentyńskiego radia. Zarówno prowadzący jak i Facundo zauważyli, że radio to swoisty fenomen, bo telewizja w dzisiejszych czasach przegrywa z nowoczesnymi technologiami i internetem, a radio ciągle trwa i ma swoich zwolenników. Od radia rozmowa zeszła na książki, a stąd był już tylko krok do pisarskiej pasji Facundo. Aktor wyjaśnił, że nie czuje się pisarzem. Owszem ma wiele pasji i w każdą z nich wkłada duszę i serce, ale to nie czyni go mistrzem w danej dziedzinie. Niemniej jednak zauważył, że zależało mu na tym, aby podzielić się swoją twórczością literacką z szerszym gronem odbiorców. W wywiadzie padło pytanie o to, kim Facundo się czuje – aktorem, muzykiem, pisarzem. Odpowiedź była podobna do tej, której Facundo udzielił niedawno dla Infobae – wszystko to w nim jest – tymi samymi rękoma gra na saksofonie, pisze i odgrywa role i nimi przytula swoje dzieci, nie lubi etykietek, robi to co kocha i jest szczęśliwy, że może się z tego utrzymywać. W dalszej części audycji była mowa o nominacjach do Premios Carlos 2020, o tym jak pomocni i serdeczni są mieszkańcy prowincji Cordoba, przy tej okazji Facu opowiedział chyba o tym, jak rozładował mu się akumulator w motocyklu. Później były czytane komentarze z FB, a jeszcze później Facundo opowiedział jakąś historię o swojej rodzinie, ale tego fragmentu nie zrozumiałam. Żeby nie było za słodko to przyczepię się do tego, że podczas całego wywiadu Facu bardzo się wiercił i gestykulował, a że siedział na skrzypiącym krześle, to było słychać nieprzyjemne dźwięki. Ale to tylko taki drobiazg.

Źródło: https://www.cadena3.com/noticia/una-manana-para-todos/facundo-arana

Przy okazji wstawię tu zdjęcia z innych wywiadów, bo nie chcę na nie tworzyć oddzielnego posta. Wywiady z których pochodzą te zdjęcia chyba na dzień dzisiejszy jeszcze się nie ukazały.  

Z Nico Loretto podczas nagrywania wypowiedzi Facundo dla programu Intrusos:

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8AXUV9J3da/

Z Silvią Pérez Ruiz – wywiad dla El Doce TV:

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8AVXGeAMxJ/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.