Facundo Arana – Fogón a la Carta (02/02/2020)

W niedzielne popołudnie w Villa Carlos Paz w parku Estancia La Quinta odbyło się spotkanie z Facundo Arana o nazwane Fogón a la Carta. Facundo podczas swojej prelekcji podzielił się ze słuchaczami historiami ze swojego życia, opowiadał między innymi o chorobie na którą zapadł w młodości, o swoich doświadczeniach aktorskich i o pasji do wspinaczki.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8FdZQ6g85N/

Źródło: https://vos.lavoz.com.ar/facundo-arana-compartio-una-tarde-con-la-gente

Aktor zaproponował, żeby publiczność zadawała mu pytania na dowolny temat – począwszy od jego kariery, a na wizji życia skończywszy. Na wszystkie pytania starał się odpowiedzieć dogłębnie i uczciwie. Całość trwała około półtorej godziny.

Źródło: https://www.carlospazvivo.com/convocatoria-en-el-fogon-de-facundo-arana/

Źródło: https://www.eldiariodecarlospaz.com.ar/facundo-arana

W spotkaniu uczestniczyło około pięciuset osób – byli to zarówno mieszkańcy Carlos Paz i jak i turyści spędzający tam wakacje. Wszystko odbyło się w plenerze, w otoczeniu przyrody, pod prawie bezchmurnym niebie. Ludzie przyszli do parku zaopatrzeni w mate, z własnymi krzesełkami, leżaki i kocami, niektórzy siadali bezpośrednio na trawie.

Źródło: https://www.centediario.com/facundo-arana-en-el-parque-estancia-la-quinta/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8FeimMpGWx/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8FdW0qpdi4/

Sądzą po zdjęciach i filmach Facundo udało się nawiązać świetny kontakt z publicznością. Na koniec aktor został nagrodzony gromkimi brawami. Nie obyło się oczywiście bez wspólnych zdjęć i uścisków.

Źródło: https://viapais.com.ar/emotiva-y-concurrida-tarde-junto-a-facundo-arana/

W poniższym wywiadzie Facundo wyjaśnia jak doszło do tego przedsięwzięcia i mówi o tym jak bardzo ceni sobie taki bezpośredni kontakt z jego publicznością.

Na podstawie tego co zobaczyłam i przeczytałam jestem pod dużym wrażeniem tego spotkania. Nie jestem fachowcem, ale wydaje mi się, że skupienie na sobie uwagi na takim plenerowym spotkaniu jest nie lada wyzwaniem, o wiele trudniejszym niż w sali konferencyjnej czy teatralnej. Trzeba mieć sporo charyzmy i dużo ciekawych rzeczy do opowiedzenia, żeby uzyskać takie zainteresowanie. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.