Facundo Arana nagrodzony Carlosem dla najlepszego aktora

W poniedziałek 03/02/2020 w ogrodach miejskich Villa Carlos Paz wręczono nagrody Carlos 2020. Ceremonię, w której obok wielu artystów wziął też udział burmistrz Villa Carlos Paz – Daniel Gómez Gesteira poprowadzili Marcelo Arias, Federico Rasic, Noelia Salcedo i Agustina Vivanco. Dla Facundo Arana był to bardzo udany wieczór, bo został nagrodzony statuetką dla najlepszego aktora sezonu. Oprócz tego sztuka En El Aire otrzymała nagrodę dla najlepszego monodramu i za najlepszy tekst.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/dollycarolina/

Źródło: https://viapais.com.ar/carlos-paz/premios-carlos-2020/

Nie wiem jaka jest ranga tej nagrody, ale Facundo cieszył się z tego wyróżnienia tak, jakby dostał Oskara. Naprawdę miło było patrzeć na jego szczerą radość, wzruszenie i wdzięczność. 

Swoją nagrodę Facundo zadedykował Betianie Blum – znakomitej artystce i jego pierwszej nauczycielce aktorstwa. Po zejściu ze sceny wręczył jej swoją statuetkę czym wywołał aplauz wśród publiczności.

Źródło: https://www.universalmedios.com.ar/premios-carlos-2020

Źródło: https://www.carlospazvivo.com/facundo-arana-gano-3-premios-carlos

Z całego serca gratuluję Facundo tej nagrody i cieszę się z jego sukcesu. Sądząc po opiniach widzów i krytyków aktor w pełni na to wyróżnienie zasłużył.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8Ip6uynVDk/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8KIc3QpkMR/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8MRBPLppu2/

Gala wręczenia nagród Carlos 2020 była transmitowana na żywo w internecie, nagranie nadal jest dostępne na YT Municipalidad de Villa Carlos Paz, ale ostrzegam że trwa dwie i pół godziny. Mimo sympatii, którą mam dla Facundo nie byłam w stanie zmusić się do obejrzenia całości. Na szczęście ktoś wyciął i skleił w całość interesujące nas fragmenty. 

Moim Zdaniem:

Niestety Facundo po raz kolejny wyglądał niestosownie do okoliczności. I to bardzo niestosownie. Nie wiem jak wyjaśnić to co myślę… Naprawdę szanuję prawo innych do decydowaniu o sobie, do wyboru tego jak żyć, z kim się spotykać, czy jak wyglądać i daleka jestem od oceniania innych jedynie na podstawie wyglądu, ale jest też coś takiego jak szeroko pojęte normy społeczne. Ok, to nie są żadne obowiązujące przepisy prawa, ale są wskazówkami jak w danych okolicznościach się zachować. Dla mnie osobiście zachowanie stosowne do okoliczności (w tym ubiór) nie jest ograniczaniem mojej wolności, ale okazaniem szacunku dla ludzi, miejsca, czy sytuacji. Inaczej ubiorę się na wycieczkę w góry, inaczej do pracy, a jeszcze inaczej na premierę do teatru. Dla Facundo te zasady wydają się nie mieć żadnego znaczenia. No cóż… Jego prawo… Jednak wygląda to trochę nie fajnie. A wystarczyłaby koszula, albo t-shirt i marynarka. Szkoda…

Źródło: https://www.infobae.com/fotos/2020/02/03/los-look-de-los-premios-carlos-2020/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.