Między Carlos Paz a Mar del Plata (8)

Tym razem uzbierało mi się sporo informacji zarówno z Carlos Paz, jak i z Mar del Plata. Spróbuję to jakoś chronologicznie opowiedzieć. Zacznijmy od pięknego zdjęcia Facundo i Marii:

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8OsVqMnFJu/

W miniony poniedziałek Facundo wyjątkowo nie poleciał do Mar del Plata, a stało się tak ze względu na uroczystość wręczenia nagród Carlos 2020. Przypomnę, że tego wieczoru Facu został nagrodzony statuetką dla najlepszego aktora sezonu, a En El Aire otrzymało nagrodę dla najlepszego monodramu i za najlepszy tekst.

Oczywiście były sztuki i aktorzy, którzy zostali o wiele bardziej uhonorowani (rekordzista Flavio Mendoza zdobył aż 11 statuetek), ale mimo to Facundo Arana i tak był wymieniany wśród pozytywnych bohaterów tego wieczoru, a to za sprawą pięknego gestu, który uczynił wobec aktorki Betiany Blum – jego pierwszej nauczycielki aktorstwa. Betiana została uhonorowana Carlosem za całokształt jej dorobku artystycznego, ale nie została nominowana za tegoroczną rolę, co wielu jej kolegów  uznało za dużą niesprawiedliwość i nietakt. Facundo po odebraniu nagrody zszedł ze sceny i wręczył swojej mentorce otrzymaną właśnie statuetkę. Z jednej strony to tylko gest, bez żadnego formalnego znaczenia, ale z drugiej strony, to gest który świadczy o człowieku. Uważam, że to bardzo ważne, żeby umieć być wdzięcznym, żeby pamiętać o dobru, które się w życiu otrzymało i żeby umieć to dobro zwracać.

Źródło: https://rbdnoticias.com/la-lista-de-ganadores-de-los-premios-carlos-2020/

Następnego dnia po gali Premios Carlos Paz 2020 czyli we wtorek szczęśliwy i doceniony zawodowo Facundo poleciał do La Feliz – do żony i dzieci. Tam przy asado świętował z rodziną i przyjaciółmi (chyba z Meliną Pitra i Fabianem Assmann oraz z Marianą Pezzati de Passeri i Martinem Passeri). Było dobre jedzenie, drinki i wyśmienita zabawa. Z tego co udało mi podejrzeć na różnych InstaStories, to Maria chwaliła się swoimi postępami w surfowaniu, a Facundo grał z dziećmi w ping-pong’a. Tak cieszył się z wygranej: 

Źródło: https://www.instagram.com/stories/martinpasseri/

W ostatnim czasie Facu dwa razy zorganizował na Instagramie Live’a – jednego króciutkiego z Carlos Paz, a drugiego dłuższego z Mar del Plata. Niestety nie miałam czasu ich obejrzeć ani nagrać. Mam tylko jedno zdjęcie z pierwszego live’a. Trzeba przyznać, że Facu całkiem fajnie wygląda w tych okularach.

Zanim przeniesiemy się do Carlos Paz spójrzmy jeszcze  na Marię, która chyba coraz bardziej lubi surfing.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8Q1jK9pm0d/

Widać, że przebywanie wśród przyjaciół sprawia Marii radość, że się dobrze bawi, wypoczywa i umie być „szalona”.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/melinapitra/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8OsVqMnFJu/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Niespełna trzy dni w Mar del Plata szybko minęły i Facundo musiał wracać do Villa Carlos Paz, a tam czekała na niego już nie tylko praca w teatrze, ale też muzyka. Przypomnę, że w nocy z piątku na sobotę w sali Francisco kompleksu wypoczynkowego Eleton Resort Facundo Arana wystąpi z muzykami z grupy Iceberg del Sur. Podczas ich występu można będzie też będzie zobaczyć Alejo de Santis – standapera i aktora. Jeśli występ się spodoba będzie odbywał się w kilka kolejnych piątków. Na razie mam zdjęcia z próby, która odbyła się w czwartek w nocy.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/alejodesantis/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/condeagur/

Po czwartkowym spektaklu En El Aire a przed próbą z Iceberg del Sur Facu zdążył jeszcze wpaść na imprezę Gente, gdzie elementem wystroju były motocykle Triumph

Źródło: https://www.instagram.com/stories/triumphrosario/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Na koniec zostawiłam kolejną rundę wywiadów – w piątek Facu odwiedził stację radiową (Radio Suquía) i telewizyjną (Telefe Cordoba). Myślę, że w ciągu najbliższych dni będzie sporo wywiadów z Facundo – nagroda dla najlepszego aktora sezonu z pewnością wzbudzi zainteresowanie mediów.

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8Rv57EF2td/

Źródło: https://www.instagram.com/p/B8Rs2B5g_n1/

Post wyszedł mi dość obszerny, ale nie chciałam dzielić tego materiału na części, bo ostatnio wolę tworzyć takie dłuższe wpisy, żeby w jednym miejscu było więcej informacji. Poza tym nie wiem czy w weekend uda mi cokolwiek opublikować bo przyniosłam tyle pracy do domu, że spędzę na tym nie tylko sobotę i niedziele, ale chyba będę jeszcze musiała zarwać przynajmniej jedną noc… 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.