Rodzina Arana Susini na kwarantannie (7)

Według stanu na dziś w Argentynie nadal obowiązuje prewencyjna izolacja społeczna. Aktualny termin jej obowiązywania to 24/05/2020, ale jest wielce prawdopodobne, że władze po raz kolejny go przedłużą, bo według WHO Ameryka Południowa to obecnie nowe epicentrum pandemii Covid-19. Rodzina Arana Susini wydaje się być w tej kwestii bardzo zdyscyplinowana i chyba bez większych problemów podporządkowuje się rygorom kwarantanny, choć pewnie i im doskwiera już ten przedłużający się stan odosobnienia. Mimo tych niecodziennych okoliczności życie toczy się swoim biegiem… Przy użyciu zdjęć z Instagrama Facundo i Marii spróbuję Wam przedstawić jak ten ostatni czas spędziła rodzina Arana Susini. Zapraszam:

Leniwe popołudnie na brzegu rzeki, wygrzewanie się w jesiennym słońcu i towarzystwo syna… Czego chcieć więcej…

Wygląda na to, że nie tylko Facundo i Maria lubią podziwiać zachody słońca i ogień w kominku – ich dzieci najwyraźniej też nauczyły się doceniać te piękne widoki:

Jeszcze jeden zachód słońca i jeszcze jeden ogień w kominku:

10/05/2020 India – córka Facundo i Marii obchodziła urodziny. Dziewczyna ma już 12 lat. Bracia przygotowali dla niej ciasto i dekoracje.

 U nas jest piękna wiosna, a w Argentynie jesień… 

Wspomnień czar… Na poniższym zdjęciu ojciec Facundo ma mniej więcej tyle lat ile Facu ma teraz:

Źródło: https://www.instagram.com/farana/ https://www.instagram.com/msusini/

Oczywiście normalne życie nie składa się tylko z podziwiania zachodów słońca. Trzeba zadbać o codzienne sprawy, płacić rachunki, robić zakupy, dbać o zwierzęta, dzieci muszą odrabiać lekcje, a dorośli mimo kwarantanny też  mają jakieś sprawy zawodowe. Facundo nadal prowadzi codzienne live-y na Instagramie, czasami udziela wywiadów, no i oboje z Marią od czasu do czasu publikują coś w ramach współprac reklamowych.

Na koniec taka ciekawostka – w sieci pojawiło się zdjęcie, na którym Facundo został przekształcony w jednego z bohaterów Gry o Tron:

Źródło: https://www.instagram.com/p/CAaiay0goNt/

PS Kwarantanna w Argentynie została przedłużona do 07/06/2020 czyli o kolejne dwa tygodnie.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.