Opowiadania Facundo Arana – El médano alto. El más alto del mundo

W najnowszej odsłonie swoich historii Facundo Arana opowiada nam o dniu spędzonym z jego ojcem na plażach Cariló. A tak w szerszym kontekście jest to opowieść o znaczeniu więzi rodzinnych i o umiejętności cieszenia się życiem niezależnie od wieku. Opowiadanie tak jak wszystkie poprzednie zostało opublikowane na stronie Infobae TeleShow. Krótkie streszczenie zamieściłam pod znacznikiem: Czytaj dalej… Link do oryginalnego tekstu w źródle.

Źródło: https://www.infobae/facundo-arana-el-medano-alto/

Opowiadanie nosi tytuł Wysoka wydma. Najwyższa wydma na świecie. Bohaterami tej historii jest Facuno i jego ojciec. Rzecz dzieje się na opustoszałej, rozległej plaży. Facundo wspomina, że jego ojciec bardzo lubił prowadzić samochód, ale z racji wieku i obowiązujących przepisów zostało mu odebrane prawo jazdy. Facundo postanowił jednak sprawić swojemu tacie przyjemność i na odludnej, opustoszałej plaży zamienił się z nim miejscami i dał mu poprowadzić swoją terenówkę. Pan Jorge w pierwszej chwili był nieco skonsternowany, bo zawsze starał się przestrzegać prawa, ale po chwili dał się przekonać i czerpał ogromną przyjemność z jazdy po piasku, a nawet zastanawiał się nad wjechaniem na bardzo dużą wydmę. Facundo i jego ojciec spędzili wtedy ze sobą wspaniały czas, dużo się śmiali i obaj byli bardzo szczęśliwi. Facu wyraził nadzieję, że w wieku osiemdziesięciu lat też będzie mu dane tak spędzać czas ze swoimi dziećmi. Jeśli dobrze pamiętam, to opisana historia wydarzyła się w 2015 roku na plażach Cariló, a to zdjęcie świetnie ją ilustruje:

Źródło: https://www.instagram.com/facundoaranatagle/

I jeszcze bonus – Facundo Arana czyta swoje opowiadanie:

Przypominam, że zdjęcia Facundo, które Infobae publikuje wraz z jego opowiadaniami można obejrzeć w albumie: Opowiadania FA 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.