Seriale – Sos Mi Vida (Jesteś Moim Życiem)

Jesteś Moim Życiem (tytuł hiszpański Sos Mi Vida) to argentyńska telenowela z 2006 roku, składająca się z 231 odcinków, wyprodukowana przez Pol-ka Producctiones, wyemitowana na antenie El Trece. Był to najchętniej oglądany program telewizyjny w 2006 roku. Serial zdobył zdobył cztery statuetki Martin Fierro i dwie nagrody Clarin.

Pomysłodawcą serialu był Adrian Suar (aktor, producent, współwłaściciel Pol-ka Produkciones i dyrektor programowy El Trece). Przygotowania do realizacji serialu rozpoczęły się na pół roku przed pierwszym klapsem. Napisanie scenariusza powierzono Ernestowi Korovskiemu i Sebastiánowi Parrotta, a reżyserią zajęli się Daniel De Felippo i Rodolfo Antúnez. Większość scen kręcono w studiach nagraniowych Pol-ka, ale sporo akcji rozgrywa się też w plenerze i na wyjazdach, między innymi w Las Leñas (argentyński kurort narciarski) i w Niemczech (na MŚ w piłce nożnej).

Jeśli chodzi o obsadę głównych ról, to wydaje mi się, że serial był pisany pod konkretną parę aktorów – Facundo Arana i Natalię Oreiro, ale nie jestem tego pewna. W każdym razie zarówno Facundo, jak i Natalia uzależnili swój udział w serialu od zgody tego drugiego. Dlatego do poważniejszych przygotowań i realizacji przystąpiono dopiero po potwierdzeniu, że oboje aktorzy zgodzili się przyjąć role. W praktyce wyglądało to tak, że Facundo przyjął rolę, ale pod warunkiem, że zagra z Natalią. A Natalia była w tym czasie bardzo rozchwytywana – miała podpisane kontrakty na trzy filmy (w Izraelu, Hiszpanii i Urugwaju) i nagrywała swoją kolejną płytę. Ale ze względu na to, że był to serial z Facundo poprzekładała swoje plany i zagrała.

Fabuła oparta jest na historii miłosnej pomiędzy dwójką głównych bohaterów, on to Martin Quesada (Facundo Arana) odnoszący sukcesy przedsiębiorca, ona to Monita Munios (Natalia Oreiro) bokserka, porzucona w dzieciństwie przez oboje rodziców. Antagonistami pary głównych bohaterów są Constanza Insúa (Carla Peterson) i Enrique Ferreti Quique (Carlos Belloso).

Sos mi vida opiera się głównie na przeciwieństwach, począwszy od postaci – dobrze sytuowani, wykształceni członkowie rodziny Quesada i biedni, prości mieszkańcy czynszówki w La Boca, poprzez miejsca – dom i firma Martina i czynszówka w La Boca, aż po relacje uczuciowe – zamożny, wykształcony Martin i biedna, prosta Monita, nieco szalony, ubogi i leniwy Quique i dystyngowana, zamożna Constanza, nastolatek Jose i starsza od niego, doświadczona Turca.

Fabuła:

Historia zaczyna się od walki bokserki Esperanzy Muñoz, nazywanej La Monita, która cierpi z powodu kontuzji nadgarstka, ale pod naciskiem swojego menedżera i narzeczonego Quique bierze udział w walce pomimo odczuwanego bólu.

Kontuzja okazuje się poważna i Monita musi na pewien czas zrezygnować z boksu, a to komplikuje jej sytuację finansową, ponieważ boks był do tej pory źródłem dochodów dla niej i jej przybranej rodziny. Przyjaciółka i sąsiadka Monity – Kimberly radzi jej, żeby postarała się o pracę w Grupo Quesada. Niestety Monita nie przypada do gustu tamtejszej pracownicy o imieniu Mercedes, która przeprowadza rozmowy kwalifikacyjne. Dziewczyna ze względu na brak ogłady zostaje wyrzucona z firmy przez ochronę budynku i w strugach deszczu siada na krawężniku płacząc, gdyż czuje się dyskryminowana i poniżona. Tak zastaje ją prezes i właściciel firmy Martina Quesada, który będąc pod jej urokiem i decyduje się zatrudnić dopiero co poznaną dziewczynę.

Martín Quesada jest byłym kierowcą rajdowym, który kilka lat temu owdowiał. Mężczyzna ma dobre serce i od dawna wspiera pobliski sierociniec, gdzie jakiś czas temu poznał trójkę osieroconego rodzeństwa. Dzieci mają zostać rozdzielone i adoptowane oddzielnie, na co kategorycznie się nie zgadzają. Kiedy Martin się o tym dowiaduje sam decyduje się na ich adopcję. Tak Martín i Monita rozpoczynają swój związek, który napotyka po drodze wiele przeszkód, którymi są choćby narzeczona Martina – Constanza i chłopak Monity – Quique. Martin, mimo że nie kocha Constanzy decyduje się małżeństwo z nią. Robi to dla dobra dzieci, bo inaczej nie dostałby zgody na ich adopcję. Kobieta okazuje się jednak bardzo zazdrosna, apodyktyczna i zaborcza, co niszczy ich małżeństwo. Poza tym Martin nie potrafi zapomnieć o radosnej i spontanicznej Monice. Zmęczony i sfrustrowany mężczyzna w dniu swoich urodzin ucieka w góry do Las Leñas, gdzie odnajduje go zakochana Monita.

Tam para po raz pierwsze spędza ze sobą noc i oboje postanawiają, że chcą być razem. Po wielu kolejnych perypetiach Martin składa pozew o rozwód, ale Constanza piętrzy przed nim rozmaite trudności, łącznie w wmawianiem mu, że jest z nim w ciąży. Koniec końców Constanza przyznaje, że ojcem jej dziecka jest Quique i rezygnuje z dotychczasowego stylu życia wprowadzając się do czynszówki. Martin i Monita pobierają się i po dramatycznej podróży poślubnej i przygodzie w dżungli wreszcie wraz z trójką ich adoptowanych dzieci zaczynają prowadzić szczęśliwe i spokojne życie.

Monita wraca do boksu, ale wkrótce okazuje się, że jest w ciąży i jej priorytety muszą się zmienić. 

Historia kończy się sceną z przyszłości, w której dzieci obu par są już nastolatkami, a Martin i Monita są szczęśliwą parą w średnim wieku. 

Postaci:

Esperanza Munoz, La Monita (Natalia Oreiro) – Miła i szalona dziewczyna z czynszówki w La Boca. Jest bokserką. Jest trochę zarozumiała. Zakochała się w Martinie (z wzajemnością) i nienawidzi jego narzeczonej Constanzy. Monita pracuje w firmie Martina, gdzie jest jego asystentką. Do pracy ubiera się bardzo odważnie i niekonwencjonalnie. Darzy wielką miłością adoptowane przez Martina dzieci i jest dla nich jak przyjaciółka i matka.


Martin Quesada (Facundo Arana) – Mistrz Formuły 1, biznesmen, wdowiec. Od lat zaręczony z Constanzą Insua. Oboje zakochali się w sobie po śmierci żony Martina, tworząc udany związek. Jednak gdy na jego drodze pojawiła się pełna życia Monita, cały jego świat stanął do góry nogami. Adoptował trójkę dzieci, które pokochał jak własne.

 


Constanza Insua (Carla Peterson) – Piękna narzeczona Martina. Jest zawsze stylowo ubrana, zna wiele języków. Kocha Martina głównie z powodu jego pieniędzy, nie znosi jego dzieci oraz Monity i używa wszelkich sposobów, by się ich pozbyć. Constanza nie może się pogodzić z faktem, że Martin już jej nie kocha, dlatego stara się wzbudzić w nim zazdrość. Zakochuje się w Ouique, choć nie chce się do tego przyznać.


Enrique Ferreti, Quique (Carlos Belloso) – Zawodnik wrestlingu. Jest synem Nieves i mieszka razem z nią w czynszówce w La Boca. Jest bardzo dziecinny i nie lubi pracować. Utrzymuje do Monita. Przez swój brak odpowiedzialności ciągle popada w tarapaty, z których Minita musi go ratować. Mimo, że jest chłopakiem Monity i jest o nią bardzo zazdrosny, to zakochał się w Constanzie i potajemnie z nią romansuje.


Alfredo Uribe (Alejandro Awada) – Miły, uprzejmy i dżentelmeński. Pracuje jako dyrektor generalny w firmie Grupo Quesada. Jest przyjacielem i powiernikiem Martina. Zawsze bronił interesów Martina i bezwarunkowo jest po jego stronie, nigdy go nie zawiódł. Zakochał się w Mercedes i wytrwale zabiega o jej względy. Był mężem Beatriz Simpson ale się rozwiódł.

 


Mercedes (Claudia Fontan) – Atrakcyjna kobieta, nieco naiwna i zakochująca się w każdym atrakcyjnym mężczyźnie. Przez jakiś czas była związana z kierowcą rajdowym Rolando Martinezem. Jest długoletnią sekretarką w firmie Grupo Quesada. Podobnie jak Alfredo jest bardzo oddana Martinowi i jest zawsze wobec niego lojalna. Na początku nie polubiła Monity, ale z czasem się z nią zaprzyjaźniła. Przyjaźni się też z Kimerly.


Miguel Quesada (Marcelo Mazzarello) – Kuzyn Martina i brat Debhory. Pracuje w Grupo Quesada, ale tak naprawdę razem z prawnikiem Falucho robi wszystko, żeby pozbyć się Martina i przejąć jego majątek. Jest fałszywy, przebiegły i pozbawiony wszelkich skrupułów. Pomaga Coni pozbyć się Monity i dzieci Martina. Razem z Falucho jest odpowiedzialny za katastrofę samolotu Martina, w którym on i Monita omal nie zginęli. 


Felix Perez Garmendia, Falucho (Pablo Cerdon) – Przebiegły Paragwajczyk z rodziny oszustów. Ma brata bliźniaka, który jest bardzo uczciwy i pracowity. Przez pewien czas był związany z Mercedes.


Debbie Quesada (Griselda Siciliani) – Miła, bogata dziewczyna o niewielkim rozumie. Przyjaciółka Constanzy, kuzynka Martina i siostra Miguela. Co chwila w kimś się zakochuje, twierdząc że to miłość jej życia, jednak najbardziej kocha Rolando Martineza. Choć dawno z nią zerwał, ona wciąż czuje się jego dziewczyną.


Laura Fernandez (Thelma Fardin) – Adoptowana córka Martina. Chce się uczyć, ale nie jest akceptowana w szkole do której zapisał ją Martin. Jest ładna i inteligenta dlatego wielu chłopców stara się o jej względy. Jose i Coki to jej rodzeństwo. Ojciec porzucił rodzinę gdy Laura miała 9 lat, trzy lata później ich mama zmarła. 


Jose Fernandez (Elias Vinoles) – Adoptowany syn Martina. Nie lubi się uczyć i opuszcza zajęcia w szkole. Często doprowadza do bójek. Odkąd ojciec ich zostawił a matka umarła Jose jest bardzo opiekuńczy wobec swoich sióstr. Jest najstarszy z trójki rodzeństwa. Kocha Turcę (z wzajemnością).


Ana Fernandez, Coki (Ornella Fazio) – Adoptowana córka Martina. Jest bardzo sprytna i inteligentna. Była niemowlęciem jak ojciec zostawił całą jej rodzinę. Jest najmłodsza z rodzeństwa. Marzy, żeby zostać aktorką jak Turca.


Tony – (Nicolas D’Agostino) – Wnuk Rosy (gospodyni w domu Quesady). Zakochał się w Laurze. ma dziewiętnaście lat. Studiuje informatykę.


Nilda Yadhur, Turca (Monica Ayos) – Piękna kobieta. Jest aktorką. Zakochała się w Jose. Jest najbliższą przyjaciółką Monity i często pożyczka jej ubrania. Robi wszystko, żeby Monita i Martin byli parą.


Kimberly (Fabiana Garcia Lago) – Pochodzi z Paragwaju. Pracuje z dużym zaangażowaniem od około 4 lat w Grupo Quesada. Jest przyjaciółka Monity i Mercedes.


Rosa (Adela Gleijer) – Gospodyni w domu Quesady. Jej wnuk to Tony. Zajmuje się Martinem odkąd się urodził i bardzo go kocha.


Isabel Munoz (Patricia Palmer)- Matka Monity. Zostawiła Eperanze jak dziewczynka miała osiem lat. Jest ciężko chora. Umiera w połowie trwania telenoweli.


Nieves (Dalma Milevos) – Mama Quique. Była związana z wieloma mężczyznami dlatego nie wie kto jest ojcem jej syna. Mimo wieku ciągle jest piękną kobietą.


Postaci jest oczywiście o wiele więcej, ale nie sposób je wszystkie wymienić. Niektóre z ról są większe, inne tylko epizodyczne, ale większość została trafnie obsadzona i aktorzy świetnie się wpasowali w konwencję serialu.

Goście specjalni:

W serialu gościnnie wystąpiło wiele znanych osobistości ze świata rozrywki, między innymi: Chayanne, Ricky Martin, Julieta Venegas, Leticia Brédice czy Reina Reech. Poza tym bokserka Marcela Acuña wystąpiła w serialu nie tylko w scenach walki, ale też jako postać.

Muzyka:

Motyw wiodący serialu to piosenka Corazón Valiente Gildy, ale zaśpiewana przez Natalię Oreiro. Muzyka jest naprawdę dobrze dobrana i świetnie uzupełnia poszczególne sceny. Dla przykładu wymienię kilka utworów z serialu, który szczególnie zapadły mi w pamięć i których słucham do dziś:

  • Tu nombre – Coti i Julieta Venegas
  • Para tu amor – Juanes
  • Ojos de cielo – Sueño de Morfeo
  • Somos aire – Sueño de Morfeo
  • Me voy – Julieta Venegas
  • Sin documentos – Julieta Venegas
  • Mi dulce nina – Kumbia Kings
Oglądalność:

Mimo, że emisję serialu rozpoczęto w styczniu, czyli w miesiącu w którym stacje zazwyczaj nie prezentują swoich najważniejszych produkcji, to był to duży sukces. Serial osiągną średnią oglądalność na poziomie 26,9 punktów, a pod koniec roku był to najczęściej oglądany serial w telewizji argentyńskiej. 

Nagrody:

Program zdobył wiele nagród i nominacji, w tym Martín Fierro i Clarín. Podczas ceremonii wręczenia nagród Martin Fierro Sos Mi Vida zwyciężyło w kategorii najlepsza komedia, a Natalia Oreiro i Facundo Arana zostali nagrodzeni jako najlepsi aktorzy komediowi, poza tym Carlos Belloso zdobył nagrodę za najlepszą rolę drugoplanową. Z kolei nagrody Clarin wręczono im za najlepszy serial komediowy i dla Carlosa Belloso, dla aktora komediowego.

Pochwały i krytyka:

Prasa przypisywała sukces serialu wielu czynnikom. Pisano między innymi o trafnym doborze pary wiodącej i postaci pobocznych, o ciekawych wątkach, o nowatorskich inicjatywach produkcyjnych. Podkreślano też znaczenie tego, że historia nie składa się wyłącznie z pary centralnej, ale jest tam wiele innych romantycznych związków, które rozwijają się autonomicznie, na przykład Constanza i Quique, Alfredo i Mercedes, czy Turca i José. Nie można też pominąć ogromnego wkładu w sukces serialu ze strony aktorów drugoplanowym. Wymienić należy to choćby Carlę Peterson, Fabiana Garcíę Lago czy Marcelo Mazzarello. Mimo, że serial opierał się na dość tradycyjnej i często wykorzystywanej koncepcji romansu biednej dziewczyny z bogatym mężczyzną to zostało sposób w jaki ta historia została opowiedziana przyniósł ogromny sukces.

Chociaż w większości uznawano serial za bardzo udany, to niektóre sceny czy rozwiązania nie zostały dobrze przyjęte. Skrytykowano na przykład sceny, w których Facundo Arana wykonał striptiz. Uważano też, że zbyt długi czas trzeba było czekać na pierwszy pocałunek głównych bohaterów – miało to miejsce 3 miesiące po rozpoczęciu emisji serialu. Skrytykowano również decyzje kanału El Trece dotyczące emisji programu. Podobnie jak inne wiodące kanały, zaczął opóźniać premierę swoich wieczornych programów nawet o ​​30 lub 40 minut w stosunku do oficjalnego czasu, żeby zapwenić sobie lepszą oglądalność.

Dystrybucja i adaptacje:

Serial został sprzedany do ponad 50 krajów. Był emitowany między innymi: w Rumunii, w Rosji, w Grecji, w Belgii, w Turcji, na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech, w Meksyku, w Chile, w Paragwaju, w Salwadorze, w Urugwaj, w Wenezueli i wielu innych. Format doczekał się też kilku adaptacji. Swoje własne wersje Sos Mi Vida stworzyły:  Meksyk, Chile, Portugalia i Polska. Polska wersja postała dla TVN. Produkcja nosiła tytuł Prosto w serce. Głównymi bohaterami są Monika i Artur, których grają odpowiednio Anna Mucha i Filip Bobek.

Ciekawostki:

Przygotowując się do roli, a także już w czasie kręcenia serialu Natalia Oreiro regularnie trenowała boks ze znaną bokserką Marcelą Acuñą  i jej trenerem Ramónem Chaparro. Marcela Acuña podkreśliła szybkość, z jaką Oreiro opanował podstawowe techniki, podobno działo się to znacznie szybciej niż w przypadków większości początkujących bokserów.

Ze względu na duży wysiłek fizyczny związany w trenowaniem boksu Natalia Oreiro na pewien czas porzuciła wegetarianizm.

Na potrzeby serialu Facundo Arana nauczył się pilotować samolot – ukończył odpowiedni kurs i zdobył uprawnienia. Scena, w której Facundo i Natalia lecą samolotem i awaryjnie lądują kręcona była na lotnisku General Rodriguez, ekipa liczyła około 50 osób, w tym 4 profesjonalnych pilotów i 5 specjalistów od efektów specjalnych. Oprócz samolotu, którym lecieli Facundo i Natalia wykorzystano jeszcze dwa inne samoloty, które ich filmowały.

Natalia Oreiro obiecała, że jak Facundo zrobi licencję pilota, to ona z nim poleci. Aktorka, później w wywiadzie, przyznała się, że obiecując Facundo lot nie sądziła, że aktor tak szybko otrzyma licencję.

We wszystkich scenach kaskaderski Facundo Arana wystąpił osobiście. Nie obyło się przy tym bez pewnych komplikacji, podczas jednej ze scen uszkodził sobie oba kciuki. Tego typu codzienne seriale nagrywane są praktycznie z dnia na dzień – jednego dnia trwają zdjęcia i montaż, a już następnego dnia odcinek trafia do emisji, więc gdyby podczas kręcenia ryzykownych scen doszło do jakiś nieprzewidzianych zdarzeń, typu poważny wypadek, czy kontuzja głównych bohaterów, to produkcja miałaby nie lada problem.

Niektórzy aktorzy podjęli własne inicjatywy dotyczące ich postaci, które zostały później włączone do serialu. Jednym z najbardziej znaczących przypadków jest osobowość Quique, której główne cechy zostały zaproponowane autorom scenariusza przez kreującego tę postać samego Carlosa Belloso.

Około 100 odcinka Martin i Monita polecieli do Niemiec na MŚ pomóc Quique, który swoim zwyczajem popadł w tarapaty. Tam Facundo i Natalia wcielili się w swoje postacie podczas prawdziwego meczu rozgrywanego na stadionie Veltins-Arena pomiędzy Argentyną, a Serbią i Czarnogórą (Argentyna wygrała 6 do 0). Carlos Belloso czyli Quique w rzeczywistości nie był obecny na nagraniach w Niemczech na MŚ. Sceny z jego udziałem zostały sfilmowane na Plaza General San Martín, symulując, że jest to miejsce w Niemczech.

Scena przedstawiająca katastrofę samolotu podczas podróży poślubnej Martina i Monity została nagrana w parku Pereyra Iraola, a późniejsze sceny w dżungli powstały w bazie wojskowej Air Force Argentina w Morón.

W serialu pojawiają się odniesienia do innych produkcji i postaci, na przykład Facundo Arana ma sceny nawiązujące do Padre Coraje, a Natalia Oreiro w jednej ze scen używa ubrań, w których grała Cholito w Muñeca Brava.

W jednym z odcinków Monita i Martin wzięli udział w konkursie tańca, a konkretnie chodziło o tango. Podobno przed kręceniem tanecznych scen Natalia i Facundo razem zapisali się na kurs tańca. Podejrzewam, że lekcje były bardziej potrzebne Facundo, bo Natalia wydaje się być świetną tancerką.

Nowo narodzoną córkę Monity i Martina zagrała siostrzenica Natalii Oreiro – Mia.

Jako bonus dołączam artykuł z sierpnia 2006 roku, w którym opisane są plotki o rzekomym romansie Natalii Oreiro i Facundo Arana:

Od kilku tygodni w niektórych mediach spekuluje się na temat rzekomego romansu między Oreiro i Araną. Prawdą jest, że wszystko co się mówi to tylko spekulacje i nie należy wykluczać żadnych opcji. Możliwe jest, że są tylko działania marketingowe, mające utrzymać zainteresowanie hitem El Trece. Bliski przyjaciel obojga aktorów ujawnił Infobae, że Natalia i Facundo wczoraj jedli razem w bufecie Pol-ka zupełnie sami. Nikt z produkcji nie zbliżył się do miejsca, gdzie para wspólnie spędzała czas. Kilka osób z ekipy jadło w tym samym miejscu, ale kilka stolików dalej, jednak Natalia i Facundo nie rozdzielili się ani na minutę. Według tego samego źródła doskonała relacja między nimi wykracza poza godziny, które muszą spędzić na planie. Aktorka kilka razy poszła do jego domu, który aktor niedawno ukończył. Mówi się, że Natalia i Facundo wspólnie brali lekcje tańca jako pretekst, żeby się zobaczyć. Aktor niedawno ukończył kurs pilotażu i nagrał do serialu sceny z Natalią, a teraz nadal bierze lekcje latania, bo to uwielbia. Wygląda na to, że Natalia zgodziła się na wspólną podróż z Facundo samolotem po zakończeniu nagrywania. Jak wiadomo, aktorka jest żoną Ricarda Mollo, a Facundo niedawno zakończył związek długoletnią dziewczyną, Isabel Macedo. Rosną spekulacje, bo niektóre symptomy są widoczne nawet w serialu. W programie Intrusos dokonano analizy sceny, w której Facundo i Natalia tańczyli tango z ustami prawie przyklejonymi do siebie. Jakiś czas temu para podróżowała Niemiec na Mistrzostw Świata, gdzie podejrzenia o romans jeszcze się nasiliły.

Źródło: https://www.infobae.com/2006/08/09/269181-los-rumores-un-romance/

Tak wyglądało wiele ówczesnych materiałów dotyczących Natalii Oreiro i Facundo Arana. Wiele plotek, spekulacji i podejrzeń. Jednak oboje aktorzy nigdy niczego nie potwierdzili i zawsze zgodnie twierdzili, że łączy ich tylko przyjaźń i znakomita współpraca.

Linki i źródła:

Przygotowując ten materiał oparłam się na wielu internetowych źródłach, ale podstawowe informacje zaczerpnęłam z hiszpańskiej wersji Wikipedii Poniżej zostawiam linki do artykułów (La Nacion, Clarin) na temat serialu Sos Mi Vida.

La Nación 17/01/2006 Buen comienzo para Sos mi vida
La Nación 18/01/2006 Un romance costumbrista
Clarín 12/02/2006 Quimera de amor entre dos mundos
Clarín 13/02/2006 El hombre que halló su destino
La Nación 16/02/2006 Una pareja con química
La Nación 21/02/2006 Una actriz en primer plano
Clarín 15/03/2006 Facundo Arana hizo un striptease para Natalia Oreiro
Clarín 18/03/2006 Oreiro resucitó a Cholito
Clarín 28/03/2006 El primer beso tuvo su premio
Clarín 01/04/2006 De bailarina de caño a monja
La Nación 04/04/2006 Un esperado beso que generó mucho rating
Clarín 05/04/2006 Te beso en el capítulo 3.583: cuando crear expectativa es un recurso tan exitoso como repetido
Clarín 02/05/2006 En 1º de mayo no todos paran: al personaje de Carlos Belloso su masculinidad le jugó una mala pasada
Infobae 05/05/2006 Arana y Oreiro arriesgan sus vidas
Clarín 13/05/2006 Un amor con mucho vuelo
Clarín 26/05/2006 Las gracias de la Monita: Natalia Oreiro tuvo que actuar mal y le salió bárbaro
Clarín 04/06/2006 Los dos galanes más deseados
La Nación 04/06/2006 El Mundial llega hasta la ficción
La Nación 18/06/2006 Sos mi vida se trasladó al Mundial
Clarín 20/06/2006 Sos mi birra: Natalia Oreiro y Facundo Arana también viajaron al mundial
Clarín 22/06/2006 Yo te sigo a todas partes
La Nación 22/06/2006 Termómetro de la tele
Clarín 23/06/2006 Dos opuestos que se atraen como nadie
Clarín 06/07/2006 Las chicas malas me sientan bien

Na koniec zostawiam Wam linki do moich zasobów związanych z tym serialem. Na YT stworzyłam playlistę ze scenami z Sos Mi Vida, a w foto albumach mam spory zbiór zdjęć związanych z tą produkcją. Jeśli ktoś ma ochotę choć pobieżnie przypomnieć sobie tę produkcję to zapraszam:

Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/9p5qLnSA3pBsUDvc9

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.