Facundo Arana – Foto i Wideo Aktualności (06/2020)

Zapraszam do obejrzenia porcji nowych materiałów dotyczących Facundo Arana. Będzie to kilka zdjęć, trochę informacji i dwa nagrania wideo. 

Pierwsze zdjęcie pochodzi z Instagrama Facundo. Przy jego okazji napiszę tu kilka zdań o transmisjach na żywo, które Facundo prowadził na Instagramie i nagle po ponad 80 „audycjach” przestał. Ten cykl nocnych rozmów z widzami Facu nazwał En El Aire. Mimo, że aktor podczas swoich transmisji nie miał jakiś ogromnych zasięgów, to robił to dla tych kilkuset osób, które codziennie się zjawiały i był w tym bardzo systematyczny i konsekwentny.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CBuR0JdHg0e/

Okazuje się, że cykl En El Aire już niebawem powróci jako audycja radiowa. Począwszy do miesiąca lipca (dokładna data zostanie wkrótce podana, ale najprawdopodobniej będzie to 18/07/2020) na antenie Radio Nacional w każdą sobotę i niedzielę między 1:00 a 2:00 w nocy Facundo Arana ze swojego domu za pośrednictwem Instagrama będzie prowadził autorskie edycje, na które mają składać się różne historie i opowieści oraz muzyka. Powyższe informacje podali dziennikarze zaprzyjaźnieni z Facundo – Pablo Montagna i Juan Alberto Mateyko.

Źródło: https://twitter.com/jamateyko https://twitter.com/pablomontagna

Kolejne zdjęcia pochodzą ze współpracy reklamowej Facundo z firmą Hammaks Argentina, zajmującą się projektowaniem, produkcją i sprzedażą designerskich hamaków (huśtawek), przeznaczonych zarówno na zewnątrz, jak i do pomieszczeń. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CBrVKkIDpXL/

Ostatnie zdjęcie to zrzut ekranu z filmu, na którym Facundo czyta dzieciom o przygodach Psiego Patrolu. Dodałam je, bo fajnie tu widać pokój Facundo i w połączeniu ze zdjęciami huśtawki można sobie wyobrazić, jak wygląda ten jego „casa en cielo” (dom w niebie). Taki wystrój zupełnie nie jest w moim stylu i mimo, że mam ogromy sentyment do różnych przedmiotów, to nie umiałabym żyć w otoczeniu aż takiej ilości różnych bibelotów i ozdób, ale moje zdanie nie ma tu żadnego znaczenia – ważne, że Facundo lubi to miejsce i dobrze się tam czuje.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CBjIrJdn-R1/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.