Opowiadania Facundo Arana – El buen doctor

Podtytuł najnowszej historii autorstwa Facundo Arana opublikowanej przez Infobae brzmi: La decisión de creer de mi adorada vieja, el hermano que se llevó mi cruz y el tratamiento médico (Ja to zrozumiałam jako: Decyzja, żeby uwierzyć mojej ukochanej mamie, o przyjacielu który wziął mój krzyż i o leczeniu). Już z tego jednego zdania można się domyślić jaki jest temat tej opowieści. Tym razem nie nie jest to fikcja, ale opowieść z życia wzięta. Dotyczy choroby i leczenia jakie w młodości przeszedł Facuno Arana, ale przede wszystkim jest o ludziach których wtedy spotkał na swojej drodze. Aktor zakończył swoją historię ciekawą konkluzją – w ostatnim zdaniu napisał, że najważniejszą rzeczą, w przypadku problemów zdrowotnych jest wsparcie i miłość bliskich nam osób, a zaraz potem dobry lekarz. Zachęcam do przeczytania całego tekstu – jest tam sporo ciekawych przemyśleń człowieka, który przeszedł ciężką chorobę i wyzdrowiał. Link znajduje się w źródle.

Źródło: https://www.infobae.com/facundo-arana/el-buen-doctor/

Przypominam, że zdjęcia Facundo, które Infobae publikuje wraz z jego opowiadaniami można obejrzeć w albumie: Opowiadania FA

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.