Wywiady i Aktualności (07/2020)

W ostatnim czasie ukazało się kilka wywiadów z Facundo Arana. Te które znalazłam w formie wideo udostępniłam w dalszej części posta. Jeśli chodzi o aktualności to mam trzy nowinki – o audycjach radiowych, o Pequeña Victoria 2 i o Adiós Querido Pep. Szczegóły poniżej.

Aktualności:

Cykl nocnych audycji prowadzonych przez Facundo Arana na antenie Radio Nacional AM870 rozpocznie się już w najbliższy weekend 11 i 12/07/2020 (z piątku na sobotę i z soboty na niedzielę). Poszczególne audycje będą trwać około godziny – od 1 do 2 w nocy. Można ich będzie słuchać w tradycyjnym radio, online w internecie, albo łącznie z wizją na Instagramie. Dziennikarz Héctor Larrea rozmawiał na ten temat z aktorem Facundo Arana (rozmowa telefoniczna – audio poniżej). Facu powiedział, że czuje się rozpieszczony tą sytuacją, bo władze radia w sumie nie wiedzą, co zamierza mówić podczas jego audycji, a i tak powierzyły mu jej prowadzenie.

Źródło: http://www.radionacional.com.ar/en-el-aire-facundo-arana/

Telefe planuje zrealizować drugi sezon serialu Pequeña Victoria. Tym razem reżyserią ma zająć się Juan Taratuto, a scenariusz napisze tak jak poprzednio Erika Halvorsen. W kontynuacji mają pojawić się wszystkie główne aktorki z pierwszej serii czyli Julieta Díaz, Inés Estévez, Mariana Genesio i Natalie Pérez. Facundo Arana również jest wymieniany wśród aktorów, którzy ponownie mieliby się pojawić na planie Pequeña Victoria, ale jego udział określany jest jako specjalny czy gościnny. Tym razem nie będzie to wieloodcinkowy tasiemiec, ale 8-częściowy serial, który ma zostać zrealizowany w koprodukcji z Amazonem. 

Źródło: https://www.diarioshow.com/la-pavada/Se-viene-Pequena-Victoria-2.html

Film Adiós Querido Pep z udziałem Facundo Arana niedawno został udostępniony w internecie. Można go obejrzeć po wykupieniu dostępu. Podaję link do informacji na ten temat: https://www.karinazarfino.com/tienda-online/adios-querido-pep-9432.html Dla tych, którzy nie skuszą się na płatną wersję proponuję zwiastun: 

Wywiady:

Wyprawa na Everest z Facundo Arana. Z aktorem rozmawiała Debora Bustos Williams.

Wywiad z Instagrama dla Casa de la Arts Tacuari. Z Facundo Arana rozmawiał Leo Trento.

Facundo Arana versus Facundo Arena. 

Panowie mają takie same imiona i niemal identyczne nazwiska. Pamiętam, że mieli już kiedyś ze sobą styczność. Wydaje mi się, że Facu nagrał i opublikował jakiś filmik z życzeniami dla tego pana i wyraził nadzieję, że kiedyś się spotkają i porozmawiają. No i się spełniło… wprawdzie wirtualnie, ale się spotkali.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.