Reklamy, bartery, współprace (07/2020)

Na Instagramch Facundo i Marii pojawiło się ostatnio kilka reklam, czy może raczej współprac z ich udziałem. Różnorodność produktów jest spora – od suplementów diety, przez strefę fitness i beauty, po elektronikę. 

Źródło: https://www.instagram.com/stories/mariasusini/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Źródło: https://www.instagram.com/p/CCmLkObDSOe/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/mariasusini/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/qiara.oficial/

Źródło: https://www.instagram.com/p/CCeDVcRJyj2/

Moim Zdaniem:

Tak dla wyjaśnienia – nie mam absolutnie nic przeciwko udziałowi znanych osób w reklamach (no może poza dziennikarzami) – wręcz przeciwnie. Uważam, że latami pracowali na swoją popularność i rozpoznawalność i mają prawo czerpać z tego profity. Tylko mam dwie uwagi. Jeśli jest to profesjonalna reklama do której aktor jest wynajęty, żeby zagrać określoną rolę, to ja to rozumiem i nie oczekuję od niego „wiary” w produkt, który reklamuje, ale jeśli jest to polecenie na jego social mediach, to jednak liczę na szczerość i uczciwość oraz oczekuję, że skoro „prywatnie” to zachwala i poleca, to jest przekonany, że warto. Druga uwaga dotyczy poziomu i jakości zdjęć czy nagrań realizowanych na Instagramie w ramach współprac. To że coś jest robione po amatorsku i w domu nie znaczy, że może to być robione byle jak. A niestety u Facundo „wpadki” z jakością się zdarzają – brak ostrości, kiepskie kadrowanie, złe światło –  i wcale nie jest rzadkość. Szczerze mówiąc to nie rozumiem dlaczego facet, który całe życie pracuje jako aktor nie potrafi się dobrze ustawić do nagrania – wydawałoby się, że powinien mieć to we krwi i robić to wręcz intuicyjnie – a tu prześwietlona albo niedoświetlona twarz, kiepsko wyeksponowany produkt, cienie itp. W dzisiejszych czasach telefonem można nagrać świetny materiał, nie mówiąc już o aparacie. Osobiście uważam, że Facu powinien poprawić jakość swoich materiałów reklamowych, obojętnie czy robi to za pieniądze, czy grzecznościowo, bo czasami niefajnie to wygląda.

Już miałam kończyć, ale spojrzałam jeszcze raz na mój wpis i zauważyłam ciekawe zjawisko – w tym poście są trzy zdjęcia Facundo – na jednym ledwo go widać, z powodu złej jakości, na drugim niestety wygląda staro, za to na zdjęciu i nagraniu z suplementami poprawiającymi urodę ubyło mu co najmniej dwadzieścia lat 😉 Coś mi się zdaje, że jakieś filtry były w użyciu 😀 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.