Facundo Arana wystąpi w Cantando: actores y actrices desde sus casas

W sobotę 08/08/2020 Paseo La Plaza uruchamia cykl Aktorzy i Aktorki śpiewają z domu. Przez cztery kolejne soboty będzie można posłuchać aktorów, którzy ze swoich domów wykonają różne ulubione piosenki. W sumie wystąpi trzynaścioro artystów, którzy zaprezentują ponad dwadzieścia utworów. Wśród wielu zaproszonych do tego projektu artystów wymienia są między innymi następujące nazwiska: Mike Amigorena, Facundo Arana, Florencia Peña, Muriel Santa Ana, Elena Roger, Paola Krum. Pierwsza grupa, która wystąpi 08/08/2020 będzie składać się z Florencii Peñy, Facundo Aranya i Matíasa Mayera.

Dostęp do transmisji będzie bezpłatny, ale jego odbiorcy będą zachęcani do wpłacania dobrowolnych datków na rzecz La Case del Teatro (to chyba coś jak dom opieki dla artystów emerytów), który od czterech miesięcy z powodu pandemii Covid-19 nie może funkcjonować w tradycyjnej formie. Transmisję na żywo będzie można obejrzeć na stronie www.laplazaonline.com.ar Początek o 20:30 czasu argentyńskiego.

Źródło: https://www.lanacion.com.ar/el-verdadero-cantando-actores-actrices-sus-casas

Źródło: https://www.instagram.com/p/CDhhUCTDBEP/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.