Kolejne współprace Facundo Arana (08/2020)

Niestety z uwagi na pandemię Covid-19 i nadal obowiązującą w Buenos Aires izolację społeczną vel kwarantannę Facundo Arana podobnie jak rzesze innych aktorów nie uczestniczy obecnie w żadnych projektach artystycznych. Nie pozostaje nam więc nic innego, jak zadowolić się tym co jest… A są to kolejne instagramowe współprace reklamowe . Tym razem jest to karma dla psów i woda.

Drugi filmik to kontynuacja współpracy z firmą Cimes, która zajmuje się dystrybucją wody oraz różnych innych napojów.

PS Na koniec jak zwykle mam kilka uwag. Po pierwsze mam wątpliwości, czy te nagrania są aktualne – w Argentynie jest teraz zima, a Facundo i jego otoczenie wygląda jakby tam była pełnia lata. Ale może tam jest też taka „dziwna” zima, jaka była w tym roku u nas. Po drugie, z uwagi na to, że poprzednie filmiki z tej serii krytykowałam, to teraz muszę uczciwie przyznać że jest pewien progres – jakość jest nieco lepsza, światło wydaje się być całkiem przyzwoite, no i kadrowanie się poprawiło. Do ideału jeszcze sporo brakuje, ale jest lepiej. Ostatnia kwestia jest bardziej ogólna. Rozumiem jaka jest sytuacja, rozumiem że nikt nie ma nieograniczonych zasobów finansowych, rozumiem że trzeba płacić rachunki i z czegoś żyć, tym bardziej że nie wiadomo jak długo potrwa obecna sytuacja – więc nie ma co się obrażać na rzeczywistość i jeśli nie da się zarabiać w swoim zawodzie, to trzeba zarabiać gdzie indziej. Rozumiem to i się z tym zgadzam. Ale widząc kolejne współprace i rekomendacje Facundo mam wrażenie, że jest tego trochę za dużo, że Facu rozmienia się na drobne i przez to traci wiarygodność, a może nawet obniża swoją wartość reklamową. Pamiętam, że kiedyś funkcjonowało u nas takie powiedzenie: „szwarc, mydło i powidło” i to mi się właśnie kojarzy z szerokim asortymentem produktów, które Facu reklamuje.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.