Media o Vermu (11/2020)

Z uwagi na zbliżające się otwarcie baru Vermu niektóre media zdecydowały się wspomnieć o tym przedsięwzięciu sygnowanym twarzą i nazwiskiem Facundo Arana. Najpierw proponuję spojrzeć na wywiad, którego Facu udzielił stacji Canal de la Ciudad, a w dalszej części zamieściłam krótkie streszczenie artykułu z Exitoina. Zapraszam.

Na stronie Exitoina napisano, że ze względu na kryzys panujący w branży artystycznej aktor Facundo Arana zaangażował się w powstanie baru w Nordelta, przy trasie 27. W artykule opisano Vermu jako plenerową restaurację, która powstała z drewna składowanego na posesji, na której posadowiony został bar. Facundo powiedział, że w jego zamyśle ma to być przyjazne miejsce, gdzie na świeżym powietrzu będzie można dobrze zjeść, czy się napić. Ma tam być bezpiecznie, nawet w dobie pandemii, bo po pierwsze konsumpcja będzie się odbywać na świeżym powietrzu, a po drugie posesja jest na tyle duża, że będą zachowane stosowne odległości między stolikami. Facundo powiedział, że stworzenie takiego miejsca było jego długoletnim marzeniem, które dobrze przemyślał. Aktor zamierza wkrótce otworzyć lokal, bo chce żeby stał się on atrakcją nadchodzącego sezonu letniego.

Źródło: https://exitoina.perfil.com/noticias/videos/facundo-arana/

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHit9iNJvwb/

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHl7afqpQvD/

Aktualnie Vermu szuka pracowników, na przykład barmana, parkingowego, kucharza do obsługi grilla, czy restauracyjnego recepcjonisty.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.