Różne aktualności i zdjęcia (12/2020)

Zebrało mi się trochę aktualności na różne tematy i kilka zdjęć. 

Facundo i Maria w Wake School Gabrieli Diaz ciesząc się ze spotkania z przyjaciółmi oraz próbując sportów wodnych – wakesurfingu i wakeboardingu. Wśród widocznych na zdjęciu osób rozpoznałam Manu Lozano i Pola Bolomo.

Źródło: https://www.facebook.com/wakeschoolgabrieladiaz/posts/3757185954334366

Z dziennikarką Iriną Sternik. Facundo udzielił wywiadu, w którym opowiedział o swoich doświadczeniach związanych z chorobą nowotworową. Nie wiem czy dobrze zrozumiałam, ale ten materiał zostanie upubliczniony chyba dopiero w lutym 2021. Wydaje mi się wywiadow tego dnia było więcej, bo widziałam jeszcze zdjęcia z tego samego pomieszczenia, ale z inną dziennikarką i Facu był w innej koszuli.

Źródło: https://twitter.com/Ladob/status/1336818426925477889

Serial Pequeña Victoria otrzymał międzynarodową nagrodę Rose D’Or 2020 dla najlepszej telenoweli. To podobno bardzo prestiżowe i cenione w branży rozrywkowej wyróżnienie. Przy tej okazji potwierdzono, że serial będzie kontynuowany. Zdjęcia do drugiego sezonu miały się rozpocząć 9/12/2020, ale czy się rozpoczęły – nie wiem. Odcinków ma być 10 i będą trwać po 30 minut każdy. W Ameryce Łacińskiej serial wyemituje Amazon Prime Video, a w Argentynie Telefe. Dalsze losy bohaterów tej opowieści będą nosić tytuł: Pequeñas Victorias, Perdidxs en la Tierra. Jeśli chodzi o fabułę, to nastąpi przeskok o kilka lat w przód, kiedy mała Victoria rozpoczyna edukację. Na tym tle między matkami dziewczynki będzie dochodzić do różnych konfliktów. Kobiety dla dobra dziecka będą musiały odłożyć na bok dzielące je różnice.

Źródło: https://www.lanacion.com.ar/pequena-victoria/2535329

Vermu, czyli bar w powstanie którego zaangażował się Facundo został oficjalnie otwarty w ubiegły weekend (5/12/2020). Nie obyło się jednak bez falstartu. Kilka dni wcześniej ogłoszono otwarcie, które szybko odwołano i przełożono na inny termin.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CIfiLVhh0AB/

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Wcześniej odbyły się chyba co najmniej dwa nieoficjalne otwarcia dla specjalnie zaproszonych gości i przyjaciół.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CHy2VQDj_6M/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.