Co słychać u Facundo i Moim Zdaniem

Zacznijmy lekko, łatwo i przyjemnie, czyli Facundo i jego #Cmpas. Wiem, że głupio to zabrzmi, ale na tym zdjęciu to wygląda tak, jakby Facu wyprowadził na spacer konia, a dokładniej kucyka. Facundo najwyraźniej zabrał Kathmandu w odwiedziny do trochę większych kolegów 😉

Źródło: https://www.instagram.com/p/CIxwMQxJfBv/

Obecnie Facundo z rodziną przebywają na wybrzeżu, gdzie w towarzystwie przyjaciół spędzają czas w Mar del Plata, a najczęściej można ich chyba spotkać w klubie Honu Beach. Tutaj zdjęcie z Sainte Jeanne Hotel.

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Jeśli chodzi o zdjęcia do Pequeña Victoria 2, to zanim nagrania na dobre się rozpoczęły, to już musiały zostać wstrzymane, bo okazało się, że jeden z aktorów drugoplanowych jest zakażony koronawirusem. Prace na planie mają zostać wkrótce wznowione.

Źródło: https://www.diarioshow.com/la-pavada/20201217-0001.html

Bar Vermu, w powstanie i działanie którego zaangażował się Facundo, krótko po otwarciu musiał się czasowo zamknąć. Według komunikatów publikowanych na Instagramie lokalu konieczne jest jeszcze większe dostosowanie tego miejsca do wymagań związanych z epidemią Covid-19.

Źródło: https://www.instagram.com/vermuok/

To zdjęcie pochodzi z Instagrama Facundo, gdzie aktor ostatnio troszeczkę się uaktywnił. Myślę, że warto tam czasem zajrzeć. Mnie zainteresowały jego dwa niedawne posty – jeden o duszy, a drugi o wyglądzie i o akcji wsparcia Martína Carrizo, zmagającego się z ciężką i nieuleczalną chorobą. Zaznaczam jednak, że nie są teksty premierowe, a jedynie przypomniane.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CI9Q4yvpD0B/

Moim Zdaniem:

Muszę przyznać, że jestem już znużona postawą Facundo. Mam takie wrażenie jakby dopadła go jakaś niemoc twórcza, czy stagnacja, albo wręcz wypalenie. Rozumiem, że przyszło nam żyć w dziwnych czasach i szczególnie artystom nie jest łatwo istnieć w świadomości publicznej, kiedy nic się nie nagrywa, a teatry są pozamykane, ale artyści to jednak są a przynajmniej powinni być ludzie twórczy, kreatywni, pomysłowi, którzy jakoś będą potrafili się odnaleźć w tej niecodziennej sytuacji, tym bardziej, że obecna technologia daje możliwość wirtualnego dotarcia do widzów. Jednak obawiam się, że w przypadku Facundo ten „marazm” pojawił się znacznie wcześniej niż pandemia. Przypomnę, że aktor na mijający już rok nie planował niczego nowego (przynajmniej według doniesień medialnych) – w pierwszych miesiącach występował stacjonarnie w Carlos Paz z monodramem En El Aire, a na pozostałą część roku planował tournee z tym samym przedstawieniem. No sorry, ale choćby to był jego najbardziej udany i ukochany spektakl, to ileż można?! Często się mówi, że Facundo Arana to człowiek wielu talentów – jest aktorem, muzykiem, pisze, rysuje. To wszystko prawda, ale ostatnio to wygląda tak jakby już się nie rozwijał, tylko ciągle grzebał w swoich starych zasobach i po kilka razy wykorzystywał to samo i to we wszystkich dziedzinach swojej pracy. Jedynie w kwestii rysunku pojawił się jakiś promyczek. Mam tu na myśli grafiki do Dos Minutos Contigo, była w tym jakaś świeżość i pomysłowość, ale to tyle – tylko tyle. Na początku pandemii Facu organizował transmisje live na Instagramie. Kilka obejrzałam, nawet podziwiałam go za wytrwałość, ale znowu pojawił się mi się w głowie ten sam zarzut – przecież to już było! No sorry, ale to nie wystarczy tylko usiąść, włączyć telefon, poczekać, aż ktoś dołączy i zachwycać się obecnością widzów z różnych zakątków świata. Należałoby się jakoś do tego przygotować, wymyślić temat, wciągnąć widzów w dyskusję, albo opowiedzieć jakąś fajną nieznaną historię. Wszystko co ostatnio Facundo robi wydaje mi się takie wtórne, powierzchowne, byle jakie. Nawet te jego współprace reklamowe – byle jak nagrane, w słabym świetle, często bez pomysłu. Szczerze mówiąc spodziewałam się, że Facundo lepiej odnajdzie się w obecnej sytuacji. 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.