Feliz Navidad i inne różności z Mar del Plata (12/2020)

Facundo, Maria i trójka ich dzieci spędzają końcówkę roku 2020 w Mar del Plata. Przebywają tam również ich przyjaciele z dziećmi – modelka Melina Pitra i jej mąż piłkarz Fabian Assmann. Obie rodziny wspólnie świętowały Boże Narodzenie. 

Źródło: https://www.instagram.com/stories/melinapitra/

Nie wiem jak obecnie w Argentynie wygląda sytuacja epidemiczna związana z Covid-19, ale obecnie jest tam lato, więc może podobnie jak w Europie o tej porze roku nastąpiła tam chwila oddechu i odprężenia. W każdym razie Facu z rodziną po wielu miesiącach przebywania w mniejszej lub większej izolacji opuścił Buenos Aires i udał się nad ocean do Mar del Plata, gdzie on i jego bliscy oddają się różnym aktywnościom.

Niedawno męska część rodziny, czyli Facundo, Yaco i Moro wybrali się na tor kartingowy Interlagos Karting. Poniżej kilka zdjęć z tego miejsca.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CJFGfTtHhob/

A to krótki filmik z „szaleńcem” na falach. Podobno to jest Facundo. Przerażają mnie te ogromne fale i skały widoczne na nagraniu.

Suszenie pianek. Ciekawe czy Maria też surfuje. Pamiętam, że kiedyś wspominała, że woda nie jest jej żywiołem, ale w ubiegłym roku chyba się przełamała i też zaczęła się pasjonować tym sportem. 

Źródło: https://www.instagram.com/stories/facundoaranatagle/

Na koniec reklama kremu z filtrem dla surferów – Akanti Surf.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CJO6ZnRFW7A/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.