Facundo Arana opublikował poruszający post

Jak zapewne wszyscy jego zwolennicy wiedzą Facundo Arana w młodości chorował na  chłoniaka Hodgkina. Trafił wtedy pod opiekę lekarza Javiera Ureta Sáenz Peña, który go operował i zadecydował o dalszym leczeniu. Losy pacjenta i jego lekarza splotły się już na zawsze. Połączyła ich przyjaźń, która w przyszłości zaowocowała tym, że Javier został nawet ojcem chrzestnym jednego z synów Facundo. Dziś to ów lekarz jest ciężko chory – mężczyzna jest hospitalizowany z powodu Covid-19, ma ciężkie zapalenie płuc i jest w śpiączce. Jego stan jest bardzo poważny. W związku z tą sytuacją Facundo opublikował na Instagranie wpis, w którym zapewnił o swoim wsparciu dla Javiera i jego rodziny oraz zaapelował o modlitwę za swojego przyjaciela.

Modlę się za Niego z całej mojej Duszy. Proszę Boga o jego wyzdrowienie. Tych, którzy wierzą w moc modlitwy, proszę miejcie go w swoich myślach. Javo reprezentuje uczciwość, szacunek dla innych, uczciwość, empatię, lojalność i chęć do życia.. Jest bezwarunkowym przyjacielem i świetnym facetem! Walcz Javo!

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKBRF3MJAEB/

Po kilku dniach Facundo zamieścił aktualizację. Aktor napisał, że jego przyjaciel nadal przebywa na oddziale intensywnej terapii i jego stan ciągle jest poważny, ale następuje powolna poprawa i jest nadzieja, że lekarz najgorsze ma za sobą. Facu podziękował też za ogromne wsparcie, jakie okazali jego obserwatorzy.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKJuo1yJXIl/

PS Pierwsze zdjęcie zostało zrobione 1989 roku, w czasie choroby i operacji Facundo. Drugie zdjęcie jest bardziej współczesne i jest na nim Javier i syn Facundo – Moro.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.