Foto Aktualności (01/2021)

W poście, z którego pochodzi to zdjęcie Facundo poleca książkę Mi Alma de Caballo autorstwa Oscara Scarpati i ośrodek jeździecki Haras Santa Maria del Mar. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKp4vavplTl/

Zdjęcie chyba zrobione w Mar del Plata, a opublikowane w ramach cyklu „Buenos Días”. Gdybym zobaczyła powyższe zdjęcie nie wiedząc kim jest uwieczniony na nim mężczyzna, to uznałabym że ma on około sześćdziesiątki i że chyba nigdy o siebie nie dbał… Naprawdę szkoda, że Facundo tak bardzo zaniedbał swój wygląd…

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKbaKuFJUTX/

Dwa zdjęcia z planu serialu Pequeñas Victorias (Pequeña Victoria 2) – pierwsze na pewno, drugie chyba. Wygląda na to, że Facundo ma niewiele dni zdjęciowych. Podobno wystąpi tylko w trzech odcinkach. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKT11BDgLzi/

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKiQWSkgFVz/

Na poniższym zdjęciu Facundo trzyma deskę, którą w dzieciństwie otrzymał od rodziców i której używał mając 9 czy 10 lat. Mama Facundo przechowała ją aż do dziś i niedawno mu ją oddała. Facu bardzo się ucieszył z tego znaleziska i teraz zastanawia się czy odnowić ją na tyle, żeby była tylko ozdobą, czy jednak przywrócić jej dawną świetność i znów wyruszyć w nią na fale. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKXOhroJUdH/

Ciąg dalszy powyższej historii. W Mar del Plata Facundo znalazł fachowca – Lito Antifora (Angel Surfboards), który podjął się odrestaurowania deski, zachowując jej cechy i historię.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKc5vWDJGps/

Kontynuacja poprzedniego wątku. Prace na odrestaurowaniem deski trwają i jak widać Facundo bierze w nich czynny udział.

Źródło: https://www.instagram.com/p/CLJvwKPl_S2/

Stare zdjęcie. Powstało chyba w dniu występu dla Actores y Actrices cantando desde sus casas (08/08/2020), ale Facu opublikował je dopiero teraz:

Źródło: https://www.instagram.com/p/CKVDnUQp9V2/

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.