Foto

To jest moja subiektywna galeria zdjęć Facundo. Wklejam tutaj te fotografie, które mi się spodobały i które najbardziej lubię. Kolejność przypadkowa 😉

 

Reklamy

Najnowsze wpisy

Facundo Arana u Guillermo Andino i Caroliny Prat (17/10/2018)

W środę 17/10/2018 Facundo Arana  udzielił wywiadu dziennikarskiemu małżeństwu Guillermo Andino i Carolinie Prat. Najprawdopodobniej chodzi o program „Andino y El País”, ale w poście Caroliny na Instagramie jest też nowa o nowej rubryce w Infobae „De Corazon”, więc możliwe jest, że wywiad ukaże się w formie wideo i tekstowej.  

Facundo nie był jedynym gościem Guillermo i Caroliny. Oprócz niego do programu zaproszono także Danielę i Diego ze stowarzyszenia Granja Andar działającego na rzecz aktywizacji i rozwoju osób niepełnosprawnych. Daniela i Diego zadbali o catering

Źródło: https://www.facebook.com/asociacioncivilandar/posts/10156224389694081

Właściwie na tym mogłabym zakończyć ten wpis, ale chcę się podzielić w Wami informacjami, które znalazłam. Otóż wspomniane wyżej stowarzyszenie  działa na rzecz rozwoju osób niepełnosprawnych. Robią to na przykład poprzez pracę, sport, sztukę, kulturę i zdrowie. A ich celem jest przede wszystkim poprawa jakości życia osób niepełnosprawnych, ale też wzmocnie ich więzi rodzinnych i niewykluczanie takich osób poza nawias społeczeństwa. I to nie są tylko puste słowa, czy frazesy bez pokrycia. Stowarzyszenie prowadzi na przykład firmę cateringową, która zatrudnia około 15 niepełnosprawnych osób. Catering Delicias oferuje kompleksową obsługę gastronomiczną na różne imprezy: na przykład śniadania, koktajle, przerwy kawowe, lunche, itp. Z ich usług skorzystało już około stu firm. 

Źródło: https://www.instagram.com/p/BpDSsHihp4g/?taken-by=caro_prat

Druga rzecz, o której chciałam napisać, to program „Andino y El País”. Jego pomysłodawcę Guillermo Andino możecie kojarzyć choćby z tegorocznej gali Fundaleu, którą prowadził. W opisie tej audycji znalazłam informację, że ten program powstał dlatego, żeby było gdzie przekazywać dobre wiadomości. Powiem Wam, że dawno nic mnie tak pozytywnie nie zaskoczyło. To bardzo piękna idea. Zagłębiając się jednak trochę dalej w temat, to program ma promować szeroko rozumianą solidarność (działania charytatywne, wolontariat), tak stała się ona wartością fundamentalną i z czasem doprowadziła do naprawy społeczeństwa. Autorzy programu chcą być pośrednikami w organizowaniu pomocy dla ludzi, którzy nie mają dostępu do środków masowego przekazu, chcą promować bezimiennych bohaterów, którzy poświęcają swoje życie pomagając ludziom, które ich potrzebują, chcą apelować do specjalistów, aby wyjaśniali wątpliwości dotyczące zdrowia, chcą odwiedzać cały kraj, żeby nagłaśniać różne ważnie inicjatywy, które dzieją się lokalnie. Facundo ze swoimi działaniami solidarnościowymi wydaje się doskonale wpisywać w założenia tego programu, więc trudno się dziwić, że został do niego zaproszony.

Źródło: https://www.facebook.com/AndinoyelpaisTV/ 

 1. El Jardín de Yeso – Zwiastun i dużo zdjęć Leave a reply
 2. Facundo Arana o autyzmie (Fundación Faro Patagonia) Leave a reply
 3. Zmiany w harmonogramie Mostów Madison (10/2018) Leave a reply
 4. Sentymentalne popołudnie z Sos Mi Vida Leave a reply
 5. El Jardín de Yeso – Nowe zdjęcia z Meksyku Leave a reply
 6. Z albumu rodzinnego Facundo Arana Leave a reply
 7. Mosty Madison w Teatro Maria Auxiliadora (08/2018) Leave a reply
 8. Mam nadzieję, że to tylko charakteryzacja… Leave a reply
 9. Co dalej z Mostami Madison? Leave a reply
 10. Kolejne szczegóły o serialu z Facundo Arana i Monicą Ayos Leave a reply
 11. Podsumowanie pobytu Facundo Arana w Meksyku Leave a reply
 12. Wywiad z Facundo Arana dla Sabado Show El Pais (29/09/2018) Leave a reply
 13. Facundo Arana na planie zdjęciowym w Meksyku Leave a reply
 14. Facundo Arana w drodze do Meksyku Leave a reply
 15. Facundo Arana na Festival Internacional de Ushuaia Leave a reply
 16. Facundo Arana – Lot nad Ushuaia (25/09/2018) Leave a reply
 17. Gala Fundaleu Famosos por la Vida 2018 – ad vocem Leave a reply
 18. Facundo Arana znów w Ushuaia (24/09/2018) Leave a reply
 19. Animal Planet Facundo Arana – Stacks & Sax Leave a reply