Foto

To jest moja subiektywna galeria zdjęć Facundo. Wklejam tutaj te fotografie, które mi się spodobały i które najbardziej lubię. Kolejność przypadkowa 😉

 

Reklamy

Najnowsze wpisy

Co słychać u Facundo i zapowiedź nowego cyklu na moim blogu

Tak jak pisałam wcześniej ekipa Mostów Madison ma obecnie przerwę w występach. Aktorzy powrócili do swoich domów, żeby przez kilka tygodni wypocząć i z końcem czerwca znów wyruszyć w trasę po Argentynie.

Liczyłam na to, że może przy okazji tej przerwy pojawią się jakieś inne informacje o Facundo, niż tylko te związane ze sztuką, ale tak się nie stało. W sumie to może dobrze… Każdy człowiek, również osoba publiczna ma przecież prawo do odpoczynku i wytchnienia od medialnego szumu, a tego w bieżącym roku Facundo z całą pewnością nie brakowało.

Ostatnio jedyne informacje jakie możemy poznać o Facundo, to te które Facu udostępnia na swoim Instagramie, a dokładniej na InstaStories. Aktor publikuje tam od czasu do czasu jakieś lokalne apele o pomoc, materiały reklamowe, czy typowe dla niego filmiki domowe (ogień w kominku, zwierzaki). Z niektórych publikacji Facundo można się domyślać, że szykuje się jakieś nowe przedsięwzięcie z Jeep Argentina, ale szczegółów na razie brak.

Reasumując. Na moim blogu nie pojawiało się ostatnio nic nowego, bo zwyczajnie nie było o czym pisać. Wprawdzie zostało mi jeszcze kilka seriali z udziałem Facundo do opracowania i zrecenzowania, no i kilka wywiadów do przetłumaczenia, ale to wymaga sporego nakładu pracy i czasu, a tego drugiego ciągle mi brakuje.

Ale przeszedł mi do głowy pomysł, żeby podczas takiej posuchy informacyjnej jak teraz „odgrzebać” jakąś fajną ciekawostkę związaną z życiem, albo z pracą Facuno – może jakiś cytat ze starego wywiadu, albo jakieś fajne zdjęcie, czy wideo. Wiem, że nie jest to nic odkrywczego i takie wpisy już kiedyś się u mnie pojawiały, ale z drugiej strony to może być całkiem fajnie doświadczenie –  przypomnieć sobie jakieś stare Facundowe historie. Obiecuję, że pierwszy wpis z tej serii pojawi się już wkrótce!

PS A może Wy znacie jakieś ciekawostki związane z Facundo, którymi chciałybyście/chcielibyście się podzielić. Chętnie je opublikuję.

 1. Vive Ro – w hołdzie Rominie Yan Leave a reply
 2. W odwiedzinach u Facundo Arana Leave a reply
 3. Facundo Arana wybrał się do teatru na El Violinista en el Tejado Leave a reply
 4. Mosty Madison w trasie – koniec pierwszego etapu Leave a reply
 5. Rozmowa Facundo z Negrą Leave a reply
 6. Facundo Arana zaangażował się w akcję identyfikowania poległych żołnierzy Leave a reply
 7. Facundo Arana: Donar Sangre Salva Vidas Leave a reply
 8. Pożegnanie z Urugwajem i kolejne terminy Leave a reply
 9. Mosty Madison w trasie – Salta Leave a reply
 10. Mosty Madison w trasie – Montevideo Leave a reply
 11. Facundo Arana w Urugwaju – Drugi dzień medialnego maratonu Leave a reply
 12. Facundo Arana już w Urugwaju + maraton medialny Leave a reply
 13. Facundo Arana mówi o platformie Un Ensayo para Mí Leave a reply
 14. Wspomnienia o Evereście w drugą rocznicę wejścia na szczyt Leave a reply
 15. Facundo Arana w Jeep Park (21/05/2018) Leave a reply
 16. Mosty Madison w trasie – Jujuy, Salta, Tucuman Leave a reply
 17. Z Instagrama Facundo Arana (13-20/05/2018) Leave a reply
 18. Mosty Madison w trasie – Parana & Santa Fe Leave a reply
 19. Nowe-Stare zdjęcia Facundo z czasów Padre Coraje Leave a reply